Jump to content
Българският форум за музиканти

Бекинг трак на Стиви Рей


kolio_k

Recommended Posts

Намерих баса и барабаните на един стар диск и врътнах отгоре набързо и една китара по спомени(извинявам се на феновете на СРВ :cheers2: ).Ако на някой му допада,да драсне една жичка отгоре

 

Mary had a little lamb

 

Записа е рудиментарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 69
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Поздравления!

 

Интрото се е получило страхотно! Ако това е набързо не ща и да мисля какво ще се получи ако се захванеш да я свириш сериозно...

 

Mary Had a Little Lamb е една от любимите ми! Особено версията на СРВ. Оригиналът на Бъди Гай е малко по-заспал, но пък той е записван доста по-отдавна...

С удоволствие бих драснал една жичка, но съм доста далеч от необходимите умения за да направя нещо смислено, а и към момента знам само интрото.

Продължавам опитите и разучаването... :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се ,че ти допада.Не се колебай и драсни нещо отгоре ако те влече.Джема е за густо и единствено важно е да се свири за кеф :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kolio_k, както винаги сърцато и с майсторлък!

Парчето наистина си е стандарт в блуса, едно от любимите ми. Ако имах подходящата техника, бих се записал отгоре :yes:

Още веднъж, поздравления за китарата в инструментала!

Редактирано от ivp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сърбят ме пръстетата да запиша отгоре един басец, ала нямам подходящата техника вкъщи, а и като съм по цял ден на бачкане :hysterical:

Редактирано от Pandemonium
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето повод да си пробвам микрофонут (чисто нов купен преди 3 месеца и неизползван оттогава).

А като измъча нещо да наподобя оригинала ш'се включа, че ми стана интересно как ше излязат бъдигайските пинизи в т'ва темпо (не че има съществена разлика).

 

 

п.с. ма ше лупам през софтуер, че у нас децата спят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих свирнал,ама ^^Роко,баце нали щехме да барнеме по компа да мога да пиша и аз бре? :)

А Кольо кърти,както винаги-и със саунд,и че е врътнал рифа малко по-различен. :recourse:

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми, куре в момента мойто аудио е в ужасно състояние и тайно се надяавам да се прибера овреме днес да да си орпавя рекорд-шитните. Просто нямам време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже няма(засега надявам се) кандидати,реших аз да врътна едно солце,тамън да си пробвам новото драйвче.Нямах много време да се занимавам със саунда,пък и нарочно гледах да е суров(без пудри от компа).Саунда е правен с тюбскриимър като буст за Другия драйв(OCD Fulltone) и от там кубе,мик и саундкарта.

 

mary-jam

 

Свиренето би могло да стане и по добре,но този тип наистина иска много подръжка,а аз напоследък хич не свиря такива неща.Интересно ми е каква китара мислите че съм използвал-със сингълкоил адаптори или с хъмбъкъри(ритъм китарата е Фендер,но солото не е :metalist: ) и какво мислите за саунда :D

 

п.п.Хайде колеги,никой ли не ще да посвири блус :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nice :)

 

Струва ми се, че е с сингъл койл или е сплитнат хъмбъкер - причува ми се характерен брум, може и да се бъркам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли значение с какви адаптери свириш? Парчето е много готино и звучи доста сносно.Успех и с други блусарии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.