Jump to content
Българският форум за музиканти

струва ли си да си взема "bass Guitar Pack" на Behringer


Spermicide

Recommended Posts

Не съм, не съм :cheers2:

Още събирам парите и умувам какво да търся.

От Behringer-а се отказах скоропостижно, сега си мисля по-скоро за Peavey на старо. Скоро може да пусна и тематичен постинг в раздел "Купувам", тъй че ако някой от вас по една или друга причина смята да се раздели с басчето - първо с мен да сподели :drummer::greenangel:

Редактирано от Spermicide
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През времето, за което се "отказваше" от Берингера, през форума преминаха 2 бр. Ямахи - RBX575 (мисля), за по около 400 лв... Инструмента си е добър, а за тия пари - направо ИДЕАЛЕН !

Гледай по- често обявите !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През времето, за което се "отказваше" от Берингера, през форума преминаха 2 бр. Ямахи - RBX575 (мисля), за по около 400 лв... Инструмента си е добър, а за тия пари - направо ИДЕАЛЕН !

Гледай по- често обявите !

Yamaha, Ibanez, Epiphоne... не са марки за такъв като мен :rockon: Нито метъл, нито рок или джаз смятам да свиря на тази китара.

А и 400 кинта са ми висока цена. Аз търся нещо около 200 лв. и затова съм по-навит на запазен Peavey или дори някой Stagg (макар да ме предупредиха, че рано или късно ще имам ядове с тази марка :) ).

Както и да е... "Бързай бавно" е казал народът, тъй че ще се оглеждам тук-там, ще разпитвам при всеки удобен случай и все някой ден ще си взема домашен любимец :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

еми със 15 вата ше се чува мноо слабо тряя някъде около 60 вата по добре да си купиш китарата без пакет и после кат събереш пачки ше си купиш по мощно кубе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aко ще си свири сам за какво му е 60 вата кубе.15 вата за вкъщи е идеално.Рано или късно ще почуства нужда за по-голямо кубе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 60 вата няма никакъв смисъл, така е :) Нито ще ти потрябва повече от 20% от мощността му за вкъщи, нито ще ти е достатъчен за репетиции, например :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затварям тази тема, защото пак започна чесане на езици и вадене на вече забравени и архивни теми. Хубаво е новите потребители да се ровят из форума, но обръщайте внимание кога е бил последния коментар по темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.