Jump to content
Българският форум за музиканти

Hagstrom


thurston

Recommended Posts

тези са сладки...

64358-12_1.jpg585184-0023_1_1.jpg

а това как го искам...

1965_Hagstrom_Bass_210_635434.jpg

а по този Futurama 1962 ми текат очите

просто--->Futurama-B-1-1d-3.jpg

линк към един фетишистки сайт

сериозно, гледах тази супер яка шведска пост-рок/нойз (така пише у нето) Logh в О!Пишка и те използваха доста такива нещица...бас усилвател, няколко китари (а те доста смениха). Mudhoney също вкарват доста от тях. изглеждат квалитетни, а на концерта звучаха зверски яко.е то добре, че бандата си 'носеше' озвучител, ама единият монитор не бачкаше, така че 1:0 за българия все пак:( ...някой хващал ли е таковата? ОТ: забелязвам, че басисткият форум е мъртъв напоследък, та реших да го посъбудя...то и без тва май аз най-много поствам тук тия дни, но какво да се прави. :huh:

Редактирано от thurston
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:( И аз от време на време имам подобни угризения. Тук сме 5 човека, ама кво, пак е гот. Само дето кот вляза в talkbass.com и видя "846 активни потребители в момента" или някой с 5682 поста ме хваща депресията . . . .

 

 

По темата:

Ретро мания яко! Почоплих на един два таквиз баса на изложението във Франкфурт - не е зле, ползват качествена електроника , гадовете :huh:

 

Имах преди един техен лампов усилвател за бас , мисля че можеш да намериш мнението ми за него в оная тема дето всеки разказваше за това как го е удрял ток . . . . :) Иначе беше мнооо дОбър :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглеждат като играчки! ;)

Има един ибанез за 10 кинта го продават на седмочисленици, много готин! Ако му се сменят адаптрите и струните с истински може и звук да изкара!

хммм..... Ще взема да пробвам :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дейба, какво направи с него?!? какъв е?

 

 

Беше към 30 кила, 100 вата, голЕм. Какъв ток блъскаше от него . . . . . ужас! Няколко пъти сме прекратявали репетиции заради невъзможност на басиста да продължи :ph34r:;) . Сега като се замисля бил съм бая луд да продължавам да свиря с него без да го дам на някой да го ремонтира.

Продадох го на Цецо от Анимационерите, ама това беше преди 6-7 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като стана дума за ретро фетишизъм, ето такова басче ме радва много(само пустата марка не мога да я запомня!)

Bunk1Pepper2.jpeg

В Jazz-а имаше преди време такъв, но беше ... 1900 или 1500лв <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сладурани са! обаче аз като зацикля на нещо и само по-голяма зарибявка може да ме "отриби". та идеята ми е Hagstrom, Hagstrom, Hagstrom

hagstrom.jpg

+

hagstroempic.jpg

= :(:godbless: .. :headbang::headbang::headbang:

--->>> :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.