Jump to content
Българският форум за музиканти

Мила моя мамо


Recommended Posts

^ а благодарско за форума

 

Колкото до изясняването, мисля че не съм длъжен да споменавам такива детайли, както повечето теми тук (например тази за металика)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ а благодарско за форума

 

Колкото до изясняването, мисля че не съм длъжен да споменавам такива детайли, както повечето теми тук (например тази за металика)

 

тогава не се сърди, че има такива коментари с ироничен характер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ а благодарско за форума

 

Колкото до изясняването, мисля че не съм длъжен да споменавам такива детайли, както повечето теми тук (например тази за металика)

 

тогава не се сърди, че има такива коментари с ироничен характер

 

А ти коя си,че да съдиш другите?

Вероятно и към твоите умения някои хора биха се отнесли с насмешка - приятно ли ще ти е да те иронизират?

 

Както и да е! Нали всички тук сА ПРО... егати, Yamaha, как може да кажеш, че от близо 6000 членове на форума повечето са работещи музиканти?!:o:) Айде не плашете човека - знаем как е...

 

Влад

Редактирано от Vlad
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, не го обръщайте сега на политически въпрос, темата беше за Мила моя мамо, която има елементарна мелодия и за няколко минути може да се налучка на една струна. Аз специално не съм имал за цел да се правя на велик (щото не съм дори добър, ама както и да е) с коментара си, предполагам, че другите също, и едва ли два-три подобни коментара ще откажат Krasen от свиренето, по-скоро се надявам да го стимулират да опитва сам да изкарва някои популярни и сравнително прости мелодии, след време и по-сложни - само от полза ще му бъде. Това, че човека не е знаел добре как звучи мелодията е друг въпрос, аз досега не бях срещал човек, на който да не му е набита тази мелодия в главата от детството, ама може би на по-младите не са им я пяли толкова в детската градина.

Айде пийс! :cheers::rockon:

Редактирано от fluti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ а благодарско за форума

 

Колкото до изясняването, мисля че не съм длъжен да споменавам такива детайли, както повечето теми тук (например тази за металика)

 

тогава не се сърди, че има такива коментари с ироничен характер

 

А ти коя си,че да съдиш другите?

Вероятно и към твоите умения някои хора биха се отнесли с насмешка - приятно ли ще ти е да те иронизират?

 

Както и да е! Нали всички тук сА ПРО... егати, Yamaha, как може да кажеш, че от близо 6000 членове на форума повечето са работещи музиканти?!:):) Айде не плашете човека - знаем как е...

 

Влад

 

Vlad достатъчно сълго се занимавам с музика че едва ли биха ме иронизирали. а и това да стане го приемам като критика и не се сърдя. :offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да..аз от известно време свиря на електр... но тр да се връщам към класика от време на време..тр да направя=Мила моя мамо (death metal verion)някой да е пробвал?... ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Vlad достатъчно сълго се занимавам с музика че едва ли биха ме иронизирали. а и това да стане го приемам като критика и не се сърдя. :greenangel:

 

 

Отговорът ти е типичен за хора, които си мислят, че всичко знаят /е, или почти всичко:)/. Когато името ти се появи в културния афиш - моля да ни кажеш. А за сега искам да ти задам един елементарен въпрос - би ли построила една блус скала от ла?

 

"Аз знам, че нищо не знам!". Приемаш го като критика, нали?

 

Влад

Редактирано от Vlad
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.