Jump to content
Българският форум за музиканти

Здравейте драги съфорумци ! :d


Recommended Posts

Здравейте всички. От известно време преглеждам какво си пишете тук, и се престраших да се регна и аз. С няколко думи, казвам се Боби, на 17 години съм от София. В момента съм 11 клас в една гимназия по електроника в София :D

От месец успявам да си плащам уроците по китара и супер много се кефя, много ми е интересно. :) Слушам предимно метъл във всичките му форми и разновидности. Любимата ми група са Marilyn Manson от където се и вдъхнових и запалих по китарата(гледах на концерти Twiggy, John5 и Skold). Досегашни проекти няма за жалост.

С 2 думи за мен, еми почти нормален тийнейджър. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде здравей

и аз се пиша като теб тинейджър защото съм на твоите години :)

пък и с китарката съм нова

така че да дерзаем

пожелавам ти упоритост с музиката и нека ти носи удоволствие най вече :D

наздраве по случая :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти и от мен :) и аз съм новичка.. но тук хората са супер, така че смело напред :) и успех с китарата : :punk_guitar::metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

менсън и нормален.....2 взаимноизключващи се думи :offtopic-001: ще те потресе още малко и ще излезеш от пубертета :offtopic-001:

иначе добре дошъл :angry:

 

 

И нашите така казваха преди 5 години, когато обявих публично, че ми е идол. И все още се надяват да ми мине :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

менсън и нормален.....2 взаимноизключващи се думи :cheers: ще те потресе още малко и ще излезеш от пубертета :(

иначе добре дошъл :cheers:

 

 

И нашите така казваха преди 5 години, когато обявих публично, че ми е идол. И все още се надяват да ми мине :cheers:

 

Надеждата умира последна :cheers2::topicsux: Добре дошъл и от мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и от мен ,аз също съм фен на Мерилин Менсън.

 

Имаше слух че си бил махнал оперативно най-долните ребра зада може да се навежда повече надоло и извършва с уста една дейност върху някои интересни свои органи. -така и неразбрахме да ли е вярно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и от мен ,аз също съм фен на Мерилин Менсън.

 

Имаше слух че си бил махнал оперативно най-долните ребра зада може да се навежда повече надоло и извършва с уста една дейност върху някои интересни свои органи. -така и неразбрахме да ли е вярно. :(

Да то имаше и слух че е извадил окото на приятелката си за същата тая дейност ама тва са си пълни глупости ако питаш мен :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и от мен ,аз също съм фен на Мерилин Менсън.

 

Имаше слух че си бил махнал оперативно най-долните ребра зада може да се навежда повече надоло и извършва с уста една дейност върху някои интересни свои органи. -така и неразбрахме да ли е вярно. :D

 

 

Да и си беше отрязъл палеца на крака за да си.......

 

Глупости ;)

 

 

 

Иначе мерси на всички за посрещането :> :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.