Jump to content
Българският форум за музиканти

Greative


SlipFly

Recommended Posts

  • Отговори 62
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз съм с audidgy 2 value - мисля че е към $46 в момента. Доволен съм. Има си оригинални ASIO драйвери, държи си 2ms с Амплитюб и Гитар Риг, записите мога да се оплача единствено от свиренето си, не от звука. Повече не ми трябва на този етап.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А каква е разликата между тези звукови карти:

 

SB LIVE 24-BIT BULK $29.50

SB LIVE 24-BIT RETAIL $52.00

AUDIGY 2 VALUE /BULK $46.00

 

и защо е толкова голяма разликата в цените между retail и bulk версиите?

 

Щом Audigy-то идва с оригинални ASIO драйвери, значи ли, че няма нужда да се занимавам с KX Project - който много ме дразни и ми прави всякакви бъгове?

 

Може ли да подкарам ASIO 2.0 на SB Live Value?

 

Ще усетя ли ралика ако ъпгрейдна 16 битов SB Live Value на Audigy 24 бита?

А ще падне ли латенцията?

 

Имам и други въпроси, ама това засега стига. :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми най-видимото е в тва че последната карта има 6 входа/изхода.За подробности виж сайта на креътив не е толко трудно да откриеш разликите :)

разликите в цените на retail и bulk или иначе казано на едро и дребно, са най вероятно точно щото едните са на едро а другите на дребно :) всичко е така в живота.

За ASIO-то се съмнявам да са ги оптимизивали повече от KX, какви бъгове ти дава руската машина(КХ)?

ASIO 2.0 ше подкараш.

Разлика от 16 на 24 няма да усетиш освен на бит метрите в програмите;)

за латенцията не знам ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КХ ти прави бъгове :(:)

 

При мене върви на пушка! Като си го наглася де :) А нема по-кофигурируемо нещо от него, и е супер за китара - като си нашляпаш неговите си ефекти в DSPто - нема натоварване на CPU, нема латенции :)

 

Значи - разликата между bulk и retail e в опаковката и екстрите - софт и т.н. Абе нищо няма в retail-а, дето да ти триаа особено, сочи моят опит :)

 

За латенцията - с КX ASIO аз докарвам 2 ms, което май си е доста ниско ;) По-малко съмнително да докараш. А и да докараш, нема да е кой знае колко по-малко.

 

За битовете - за домашна употреба 16 са достатъчно. Зимай Аудиджито, ако искаш да вкараш 2 сигнала едновременно.

 

Според мене тия евтини карти са си супер за у дома. Звука е читав, лесно се работи с тях и са евтини. Кво повече?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разлика от 16 на 24 няма да усетиш освен на бит метрите в програмите:)

айде сега глупости.... усеща се не ами ...... и не .... малко изискванията за качество скочиха последните години и 16 бит-а малко ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.