Jump to content
Българският форум за музиканти

Събирка на форума в Пловдив


Recommended Posts

  • Отговори 83
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ми тогава начи предложение:

 

28ми да е датата, часът да е около 7-8, за да може всички да са доволни. :)

 

За мястото кажете вие - аз предпочитам някоя пропаднала кръчма - моите предложения са "Сянката" (отвън някъде под астмата) - там поне има метъл; "Безистена" - ама не се знае дали ще има места, щото обикновено е много гъч след 6 вечерта, "Пожарната" - нелошо място за запиване, пък и е близо до центъра и има (ше доскоро) хубаво Столично тъмно ;) - ако не ви харесват тези кръчми предложете вие.

 

ПП: Предполагам и fracture ще дойде, но не знам дали не се е разписал тук от завеяност или има работа някаква. :)

 

АРЕ ВЕ, ГЛАСУВАЙТЕ ЗА КРЪЧМА :)

 

пп: Забравих да кажа, че 28ми е четвъртък.

Редактирано от Mu3epHuK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ихаа, цели 6 човека сме. Аре още. Фрактурата не го бройте.

 

ПП: 1 глас за Пожарната - поне е по-тихо от Безистена и ще може да се чуваме без да се надвикваме. :-(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз предлагам да се наговорим за петното.там кеф ти кръчма,кеф ти бар,кеф ти хава,кеф ти музикча.....ко ше кажете?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама да не пускат само мйетъл там? Щото аз едно време слушах таквази музека ама топсъна го не знам...

и аз едно време слушах...ама вече много рядко,само бруталии :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, в Пожарната пускат Радио 1 и неща от сорта - няма метъл. :P Просто е тиха кръчма близо до университета. ;)

 

За "Петното" нямам против, ама ако свири някой първо че е с вход и второ голям джангър ще падне и няма да се чуем. А поне на първата среща мисля трябва да има чуваемост, щото не съм добре с жестомимичния превод.

 

Само да не стане колкото хора - толкова и кръчми, щото срещата на форума ще се превърне в клуб за подпомагане на индивидуалистите - ако се сещате за карикатурата. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.