Jump to content
Българският форум за музиканти

B.c. Rich или Jackson?


Crimson

Recommended Posts

Тряа да стана поп :) Относно китарата...мисля, че си избрах. Колебая се между Ibanez DTT700 и Ibanez XPT700. Амаааа те май надхвърлят хилядарката :D

Редактирано от d0x
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Добре, имаш ги и двете... Интересно ми е колко тежък ще е звукът ако ги включиш в 15 ватово кубе за 150 лв., да кажем Fender... А я ми кажи китарите или ефектите вадят тежкия звук?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип и двете имат пръст в тежкия звук, но повече ефектите отколкото китарата. Но пък ако нямаш хубава китара и ефектите няма да са качествени :whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е точно така, по-голямата част от звука идва от апаратурата и от китариста, отколкото от самата китара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

До тук прочетох доста положителни мнения за Б.Ц.рич, но ся ще ви кажа че тези китари го докарват само от нестандартните си форми и дезайн !!! Като функции са много слаби, много слаби и като тон ! Ако някой иска да има "ЯКА" китара на вид, а не му пука за това как звучи и дали няма да изкочи някое друго проблемче около електрониката ... е .. ми да си земе ена такава ! Единствено признавам скъпите модели ( 1000 лб нагоре ) и В-тата на Кери Кинг :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^

:lol:

 

Към всички останали: Стига сте задавали тъпи въпроси, човека тука ви каза всичко.

Е'тва е цялата истина!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствено признавам скъпите модели ( 1000 лб нагоре ) и В-тата на Кери Кинг :)

 

Това да не значи от 1000 'леба нагоре (брей много скъпо бе) и Ватата на чичо Кери :cheers2: Ама те тава е, който си разбира си разбира и те така !!! Ин кен Би Дон....

Редактирано от krismana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.