Jump to content
Българският форум за музиканти

Бас гърли


vhcs

Recommended Posts

И аз се пошегувах, човече !!! Картинката изобщо не ме е засегнала !!! А шегата с пускането на брадата могат да я разберат само хора, които са ме виждали :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... ама инструмета и мноо прилича на тоя на разбойника ... поне на пръв поглед, в детайли не съм гледал

 

 

Басът е като на Steff - Musicman Stingray 5

 

Моят е доста по-различен. Нямам подръка снимки в момента, но можеш да го видиш в галерията на сайта ни: www.nemo-band.hit.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се вкючвам в издиването :bravo: Обаче аз съм едни гърди пред вас момчета..мацката свири със същия бас като моя, само дето нейния е 4 струнен мисля...няма значение...с нея сме братя по китари направи усещам едно привличане едно нещо..... :ok:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК...айде...обявяваме официално състезание, по издирването на бас-дамата от снимката по-горе. Който я намери пръв има право да я покани ПРЪВ на среща...а ако не успее да се уреди първия който я намери, Фтори съм аз! заплювам си възможността в случай, че не успея пръв да се докопам до райските порти! :drummer:

 

Svet"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

скивайте тук - и внимавайте да не си се изкриви врата (само една жена може да се снима по тоя начин :surprise: )

 

 

Ето още от нея (С по-благоприятни условия за врата ви.) :greenball:

 

 

..И още един:

Редактирано от Metalix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа, ама нещо МНОГО се разлигавихте! :)

Хахахахаха :)

Явно се налага да ви върна на земята, ама да стъпите така БАЯ здраво! :)

С ей тази "девойка", УАУ! :)

Alla - басистка на Disillusion, Eyes of Eden, Enemy of the Sun, както и бивша лайф-басистка на шведската група PAIN.

 

1415_026.JPG

1420_215.JPG

1422_294.JPG

1424_371.JPG

1427_547.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на тая хипарката може да се възползвам от ... шарения бас. но нея самата я пращам айсиктир на полето да не ми се пречка да ми медитира върху усилвателя. всеки знае, че там е място за бира, не за жени. ай' ш' - чупката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оуууу ето и за феновете на по-тежките неща

 

Karin от SonicSyndicate

http://profile.myspace.com/index.cfm?fusea...riendid=8614413

 

опъва едно ESP дето и аз съм му метнал око и си навива пружините от няколко месеца насам вече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.