Jump to content
Българският форум за музиканти

Бас гърли


vhcs

Recommended Posts

За кво ни е скекс като може да забършем някоя колежка и да опъваме дебелите жици и храчим ниски тонове по цяла нощ ... ехехе

 

Ето малко снимки

 

tour02pic6big.jpg

 

sbs2.jpg

 

03C_Molly_jams.jpg

 

03E_HOB-Las_Vegas_03.jpg

 

 

а ей тука има доста линкове към басгърли (една там се казва Лиза Хуй :thumbup::hooray:)

http://www.bunnybass.com/e-zine/girls/00.g...gallery01.shtml

 

Ето и Лидия от Холандия как небрежно забива с една симпатична шапчица

и

http://www.myspace.com/lydiakaboesj

 

метайте сники на яки басгърли ако изнамерите

 

Поздрави

Алекс

 

п.с. а може и всеки да си заплюе по една ама басгърлка ... а да видим дали някой ще си заплюе някоя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тук във форума нямаме ли,китаристки и барабанистки има,но за бас не съм чувал.

Бг басистка издирваме!

 

Таз с бялата поличка-100% може да ме пребие,плаши ме. :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На група "Силует" басистката е много яка! Аз съм HUGE FAN!!! Имам ги дори на ДВД. Изобщо цялата банда са много кефещи, но басистката е просто... :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На група "Силует" басистката е много яка! Аз съм HUGE FAN!!! Имам ги дори на ДВД. Изобщо цялата банда са много кефещи, но басистката е просто... :hooray:

 

аааа, да

burgas260104.jpg

 

и на мен ще ми е интересно дали има басгърли из форума :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Силует басистката наистина цепи ! Веднъж едни приятели ме бяха замъкнали в Маската и ги гледах, та въпросната кака направо ми скри шапката ! Пее и свири много яко, а и още по-приятна на външен вид :hysterical:

 

От сайта на бандата:

My favorite music sounds like: Grand Funk Railroad, Jimi Hendrix, Bob Marley, SRV, brazilian music, Katatonia, Megadeth, Pearl Jam, Reef, QOSA, Foo Fighters, Jimi Cliff, Buddy Miles, Cream, Tim Christensen, Raul Midon, India Arie, Chris Cornel, old school blues, Jesus Christ Superstar and more and more...

Gear: Fender Jazz Bass American Vintage '62 Reissue

Ampeg SVT 100+ Ampeg Classiic 410HE cabinet

 

Обърнете внимание на Gear-а... дали не вАжи ? :hysterical:

 

 

Иначе сред жените басистки класиката си е D'arcy Wretzky от Смешинг Пъмпкинс. Не е някаква виртуозна, ма е култова :hysterical: Новата басистка на бандата - Ginger Reyes, също кефи :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

*да му еба майката, не ми дава да си редактирам предния пост; това е може би най-дразнещото нещо във форума, заклевам се!*

 

аз имам много любими басистки. струва ми се даже, че съм писал в някаква тема за тях...

 

ето част от тях, нещо като thurston топ 3:

 

Meg Castellanos от Totimoshi- мно-ого ударна бас-дама, с кубинска жилка, не на последно място- много красива. както в доста такива случаи е жена на китариста и вокал на бандата (Tony Aguilar), който пък е нещо полу-чилиец, например...

totimoshi1.jpg

 

327625645_6f3aba421b.jpg

 

адска....

 

Kathy Foster от the Thermals, и тя в брачни отношения с вокала и китарист (Hutch Harris):

kathythermalsqp7.jpg

 

и сега, внимание (спри да дъвчеш тая дъвка, келеш!) - bow down to the queen of noise, kneel upon Kim Gordon (Sonic Youth)

23-3.jpg

 

и тя е омъжена за вокала/китарист на SY- Thurston Moore.

ебаси 'съвпадението'...:hysterical:

Редактирано от thurston
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези май не попадат в графа "секси":

Meshell Ndegeocello

Фен съм й най-вече заради "Peace Beyond Passion" - страшен албум.

 

Sara Lee - свирила е с B52, Gang of Four, Ani DiFranco

 

Gail Ann Dorsey - от доста години държи един Musicman Stingray на сцената до Дейвид Бауи

 

. . . и естествено bass girl No 1, баба Ви Carol Kaye

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей таз колежка ми попадна случайно в Гугъла и как се влюбиииииииииих. Започвам операции по издирване :rolleyes:

 

girlbassplayerjx6.jpg

Оооххххх какооо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.