Jump to content
Българският форум за музиканти

Какъв глас имате? Beta


CorvusCorax

Какъв глас имате  

231 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Познавам го много добре :icon_shithappens:

А и определението "Класически тенор" ми харесва.

Определено се разбира.

Замислям се обаче, че ако термина излезе от моята уста по-скоро ще е свързан с тембъра, преди силата и тоновия обем.

Но и те също, де............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Без срам си се включвам към баритоните :no:

Никой не ми е казвал че съм такъв, но според Zen of Screaming т.е. Мелиса Крос спадам към баритоните(хахаха звучи като някакво племе)!

Само че т'ва гроул и ала бала немисля че определя гласът ти, а това което пееш :pray:

П.С. Пу екстремните вокали за мен :)

Редактирано от Crimson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един оперен певец-Огнян Николов ме разпя веднъж и ми каза, че съм класически тенор. Имам силата и тоновия обем на тенор. Има различни класификации и затова не обръщай много внимание на думата "класически".

 

Ми да едно разпяване и оп ``класически тенор`` с две разпявания може и нагоре

Оги е страхотен певец и човек !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитвам се да пея, имам китара и пак не мога да установя тенор ли съм или баритон! Дайте съвет как да стане работата. Искам да гласувам, че иначе не виждам резултатите от анкетата. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ Hatered - Запиши се да те чуем, пусни записаното и тогава колегите ще спрат да спамят и ще ти помогнат да разбереш какъв глас си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък гласувах за "Друго". Не че пея кой знае колко, но ми е много променлив гласа. Ту съм бас, ту баритон... Даже веднъж като ме изритаха в оная работа за малко да запея сопран, ама това е друга тема. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък гласувах за "Друго". Не че пея кой знае колко, но ми е много променлив гласа. Ту съм бас, ту баритон... Даже веднъж като ме изритаха в оная работа за малко да запея сопран, ама това е друга тема. :whistle:

 

 

 

Ако не се лъжа на туй му се вика "първи бас" (м/у бас и баритон)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За последното ли става въпрос? ;) Шегувам се. Ами може и така да се води. Нямам идея, но по-често ми е бас. :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сопраните се подреждат по този начин (от висок към нисък): колоратурен сопран,лиричен сопран,спинтов сопран ,драматичен сопран, мецо сопран ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.