Jump to content
Българският форум за музиканти

Топ блус китаристи


Baby Thomas

Recommended Posts

sa6tiat явно си на принципа "нащо яице е наи голямо"(което е изключително глупаво)  така че просто не си заслужава да обръщам внимание на такива мозъци като теб :green:

ади кефи си се на виртуозните ти идоли аз ще си се кефя на моите :guitar:

Алески, човече Божи, ако Мейъл е виртуоз, аз съм магданоз; не споря за вкус; ама ниво някакво трябва да има; айде, мир да има, тук или се пляскат по гърбовете, или цупят. :hello:

Но ако чуеш Мейъл и не ти хареса, тогава ме сиктиросвай, не преди.

Абе ти за какво въобще спориш? Темата не е "аз мисля че тези са най-добрите, я ги оплюйте". Забелязваш ли че си един от малкото които плюят. Айде стига с простотиите. Тва се отнася и за разни хора дето ми обиждат чичко гери на кебапчийница. Всеки има право на собствено мнение, но няма правото да ме обижда дори индиректно.

 

Пичове, идеята е всеки да сподели какво го кефи, а не какво не го кефи. Ако ви е голям кеф да плюете - направете си тема "Топ 10000 на блусарите които не ме кефят"...аааа

Светни ме ква е обидата , та да ти се извиня в държавен вестник

Нито чета държавен вестник, нито ми е необходимо извинението ти. Ако искаш обаче можеш да спреш да с тъпите си изкавания по отношение на вкусовете на хората, никой няма нужда от тях. Ако не искаш - недей, то е въпрос на възпитание.

Щях да се съглася за възпитанието, ако не ти беше остър тонът; ма ти май си го настройваш по дистера...

Мир да има

П.П. ...Айде, няма :exclaim:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 120
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

абе кридънс са си наистина група която се свири по ресторантите,ама кво да се направи,че едно време са били култови?то за това се свирят,щото хората ги знаят :) аз лично не се кефя много на бандата,въпреки че са създали едни от най-големите хитове като Proud Mary или Susie Q......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към горните класации добавям и новите попълнения

 

Kenny Wayne Sheppard и Johny LAng

аз също искаш да го направя но видях че си ме изпреварил :headbang:

за мен те са бъдещето на блуса :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jeff Beck - who else, така да се каже :(

Scott Henderson - чуйте двата соловите му блус албуми "Dog Party" и "Tore Down House". Има още един - Well to the bone, но не съм го слушал

 

 

 

 

Впрочем някой да има "Booty and the beast" на Popa Chubby на диск? Имам го на касета, ама записа ми е вехтичък. Нелош китарист, със сигурност един от най-тежките блусари, които съм слушал :headbang::headbang:;) - над 120 кила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Well to the bone - много як албум! :headbang: Малко е странен, и не е толкова блусарски като предишните два! Иска повече слушане, но всички качествени неща са така! :)

Редактирано от Henderson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A па мене ме кефят Блус Трафик!

 

Ноо яко свири Краси Табаков, и другия пич, жив да не съм дето го забравих как се казва :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите уважения; просто мнение; тия - Крийдънс, са си ресторантска група.

ех

Аре сеспект братле

Израснал съм с криданс

Пък и за мъртвите или хубаво или нищо .

 

Заще се тярбва да се заяждаме баси - можеби шот сме си българи май.....

Ми то по тая Логика и Chicago ше кажете че са ресторантска група..... Верно е тъпо от заяждания от тоя сорт. Credence Clear water си къртят! Гласувам за Тях + брадатия пич от ЗЗ Топ , Стиви, Гери и Джимарата / естествено /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jeff Beck - who else, така да се каже :happy:

Scott Henderson - чуйте двата соловите му блус албуми "Dog Party" и "Tore Down House". Има още един - Well to the bone, но не съм го слушал

 

 

 

 

Впрочем някой да има "Booty and the beast" на Popa Chubby на диск? Имам го на касета, ама записа ми е вехтичък. Нелош китарист, със сигурност един от най-тежките блусари, които съм слушал :):headbang::) - над 120 кила.

да бе, тоя къде го изпуснах :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stevie Ray Vaughan - The Best!!!

Jimmy Rogers

B.B.King

Пламен Ставрев

 

За Стиви няма да говоря то и няма смисъл....Джими също много ме кефи...Кинг не толкова ама го слушам....а пича Ставрев е нещо наистина добро скоро бях на лайв негов в Стара Загора много яки кавъри праска...жесток е :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Gary Moore

Eric Clepton

Eric Johnson

Zdraweite , na wsi4ki lijubiteli na blusa .Ima edna straniza www.amazon.com sled towa Jazz , sled towa Keb`Mo .4uite i se naslajdawaite na Dobro . Има ли в Бг. ниакои които да свири Добро (Ресонатор ) ,ако има такув много го молиа да ми се обади на адрес lawlg@abv.bg от ниаколко месеца свириа и се докарват интересни не6та . 4акам да се обади ниакои . буто

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главната идея на тази тема е да науча и дръпна още някои добри блусарски неща, защото съм голям фен. Интересни са ми всички мнения, независимо дали ми харесват цитираните автори. Ама е малко кухо да се напишат 15 поста с "ресторантски" мнения... :godbless:

 

Jonny Lang - доста кефи, дръпнах си два албума и е доста интересно. Обаче тоя новия 2003 нещо не е от най-блусарските сякаш...

 

Peter Green, Robert Cray - нещо не ми харесаха твърде...

 

Kenny Wayne Sheppard - нещо не намирам нищо, лоша работа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.