Jump to content
Българският форум за музиканти

Guitar Solo Presenting!


Recommended Posts

Dann Idea II a MIXDOWN.mp3 -- Много добро!

:greenball::ph34r::ph34r:

 

чуй това ако ти е интересно, но не е смесено с китари още там ...

 

:hello:

 

PIPES PART

много ми допада ама много много супер ме кефи. Я кажи ся барабаните - семпли ама гайдата да е семплер едва ли и тя ли е семпъл. може да се добави и джиджик така леко на китарка отдолу и един як пад ама пък може и да се размаже. Само подхвърлям идейка ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 231
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)
a баса как е записван??? мн добре звучи, макар аз да не разбирам от бас много ме кефи като слушател

Да, гайдите не са смесени още както съм го замислил. Гайдите са свирени и истински (взети са от едно народно парче).

Баса е рисуван от мен по МИДИ, то реално е една нота само, просто исках да видя как ще се вмести в микса, понеже имам много бас семпли (на Спектрасоникс). Всичко беше един тест да видя кое как влиза в микса.

Барабаните които са там са лупове, имам огромна колекция от про лупове за барабани. Но не се сещам кои тоично ползвах в тоя микс.

А китарата - директно в лаптопа с Меса Триаксис.

Преди бях смесил този откъс и всъщност е било ужасно. Скоро си взех нови про студио слушалки за смесване АКГ К271. Като чух какви ги бях смесил - се уплаших. Сега е доста по добре си мисля...

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a баса как е записван??? мн добре звучи, макар аз да не разбирам от бас много ме кефи като слушател

Да, гайдите не са смесени още както съм го замислил. Гайдите са свирени и истински (взети са от едно народно парче).

Баса е рисуван от мен по МИДИ, то реално е една нота само, просто исках да видя как ще се вмести в микса, понеже имам много бас семпли (на Спектрасоникс). Всичко беше един тест да видя кое как влиза в микса.

Барабаните които са там са лупове, имам огромна колекция от про лупове за барабани. Но не се сещам кои тоично ползвах в тоя микс.

А китарата - директно в лаптопа с Меса Триаксис.

Преди бях смесил този откъс и всъщност е било ужасно. Скоро си взех нови про студио слушалки за смесване АКГ К271. Като чух какви ги бях смесил - се уплаших. Сега е доста по добре си мисля...

браво за смесване на слушалки е наистина добре, макар и да мисля че не е мн добре да се прави на слушалки си се справил прекрасно. Иначе да и аз така си помислих за гайдите щото го знам тва народното ама то човек никога не знае, а баса начи е от trilogy или там кво беше тва огромното дето е само за бас или греша

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a баса как е записван??? мн добре звучи, макар аз да не разбирам от бас много ме кефи като слушател

Да, гайдите не са смесени още както съм го замислил. Гайдите са свирени и истински (взети са от едно народно парче).

Баса е рисуван от мен по МИДИ, то реално е една нота само, просто исках да видя как ще се вмести в микса, понеже имам много бас семпли (на Спектрасоникс). Всичко беше един тест да видя кое как влиза в микса.

Барабаните които са там са лупове, имам огромна колекция от про лупове за барабани. Но не се сещам кои тоично ползвах в тоя микс.

А китарата - директно в лаптопа с Меса Триаксис.

Преди бях смесил този откъс и всъщност е било ужасно. Скоро си взех нови про студио слушалки за смесване АКГ К271. Като чух какви ги бях смесил - се уплаших. Сега е доста по добре си мисля...

браво за смесване на слушалки е наистина добре, макар и да мисля че не е мн добре да се прави на слушалки си се справил прекрасно. Иначе да и аз така си помислих за гайдите щото го знам тва народното ама то човек никога не знае, а баса начи е от trilogy или там кво беше тва огромното дето е само за бас или греша

Не, баса не е от ТРИЛОДЖИ, а от БАС ЛЕДЖЪНДС на Спектрасоникс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко се обърках.

В парчето с гайдите - всичко е от Спектрасоникс - бас, барабани.

 

А в оня откъс с китарите са лупове (барабаните), баса пак е спектрасоникс, аз само такъв бас ползвам (Бас Леджъндс), няма по-добро засега за мен от това :headbang: и така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

На мен пък ми хареса парчето от тинейджърските ти идеи - озаглавено Faster, комбинацията между ритъма и бавната родопска песен

Редактирано от fracture
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде и аз да замажа положениято :green:

МАЗАЛО

 

П.П. не ми се смейте много нито мога да свира нито да записвам така че е нормално да се изложа ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето едно ново дело / SOLO / в прогрес само от преди 2 часа;)

само е нахвърлена темата....

 

 

http://www.cmusicforum.com/dimitar/fresh_flowers.mp3

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето едно ново дело / SOLO / в прогрес само от преди 2 часа;)

само е нахвърлена темата....

 

 

http://www.cmusicforum.com/dimitar/fresh_flowers.mp3

;)

яко, много веселяшко ;) солата са супер и онези тактики с флойда много яко са се получили ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

http://usuarios.lycos.es/jfog/aa.mp3

забележка

копнете линка във браузера щото инъче се ебава незнам що....

 

Така де и аз със белите мечки един сладолед да изям :D

все пак ме кефят по запомнящи се сола...и по мога да ги вкарам в някоя песен :D

Не че вашето е зле де :unsure:

 

:cheers:

 

абе много педераски се клати на едно място ритъма , ама няма да се плашункате :lol:

Редактирано от jFog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми хареса парчето от тинейджърските ти идеи - озаглавено Faster, комбинацията между ритъма и бавната родопска песен

И на мен то ми е е дно от любимите, но реализацията му като запис и качество е доста слаба, като се има предвид кога съм го правил, и още повече - на един старт мой лаптоп ММХ 233 :unsure:

Голям майтап беше!

Скоро ще го направя както трябва :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.