Jump to content
Българският форум за музиканти

Среща на басисти


Recommended Posts

  • Отговори 464
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Много яко сте си изкарали,колеги.Съжалявам,че не съм от София,иначе с удоволствие бих дошъл да обменим опит и мнения,а и да пипна нещо чуждо.Аз съм със скайлинията на LAKLAND.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да допълня колекцията с материали:

 

Филм 1 - колегата Demiurg и аз

Филм 2 - Аз и КАЕ, по-известен като Калата или... Станишев!

Филм 3 - Аз, КАЕ и разбойника

 

Отделно тук съм качил събрани на едно място снимките на johniebgood в оригиналните размери, тези, които vhcs постна във форума, както и тези филмчета.

 

И накрая - всичко гореизброено в един zip - тук.

 

Поздрави,

Марин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале чак сега изтрезнях...съжалявам,снощи имаше експресна среща от трети вид на цялата фирма,в Ликьор...другия път идвам!Радвам се, че сте си прекарали толкова добре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Бе то повече лигня беше, не толкова свирене, колкото дрънкане на инструментите. ама поне всеки пипна по 5-6 добри инструмента за ориентация !

 

Баса на Разбойника обра точките !!! Невероятен инструмент, правен от Диката ! :greenangel::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ разбойник - виж какво намерих по твоят случай - комбинирано магаре, струните могат да минават през тялото или не, по избор, много яко, не бях виждал до сега.

5865118611326580491242637380KJIYu0TPA4kkuMAweqUH.JPG

 

 

 

Другия път да взема да дойда със сергията с бас-струни аз... :)

То аз съм фен да ги правим ежемесечни тези срещи, че дори и като борса, кой каквото има за продаване, обмяна на опит, джем и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

специално разглобих сета барабани защото 100% някой щеше да се метне зад тях и да затропа (в това число не изключвам и себе си разбира се) ... ааа целта беше друга :)

единственият небасист които беше поканен това беше Рафо - шефа на форума ...

 

Поздрави

Алекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, пичове! Аз останах много доволен от срещата,хем дойдох по-късно и нали се позагубих малко и още повече закъснях :rolleyes:. Беше интересно да пипна някой друг бас и да чуя как звучат и изобщо проумях някои неща и ми беше много полезна срещата..Евалата на на всички :thumbs_up: Айде със здраве ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Септемврийска Бас Сбирка?

 

Айде и аз малко да попиша в този форум...

 

Гледам от старата среща има доста хубави снимчици. Наиситина съжалявам, че не успях да се добера...

 

Някой да е навит за една нова сбирка? Разполагам с доста голяма репетиционна, намираща се между Xладилника и зоопарка.

 

Който е мераклия може да донесе техника, засега там има:

предусилвател BBE

стъпало Crown

2x10 SWR Goliath +1x15

централно: JBL 2x15'' SoundFactor, пулт Маckie.... i тн.

 

Може би за цвят един барабанист???

 

Помещението е изолирано и можем да си купонясваме колкото ни е кеф....

 

 

any comments???:offtopic-001:

 

Cheers!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

any comments???:)

 

Бира????

 

 

айде ще гледам ако организирате вие гадни софиянци някаква сбирка тоя път да си домъкна гъзъ от провинцията :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.