Jump to content
Българският форум за музиканти

Среща на басисти


Recommended Posts

  • Отговори 464
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Е хубаво,ама никой не споменава на коя дата ще е това мероприятие..пък не е за изпускане...да барнеш нещо чуждо..не става всеки ден.. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За дата беше визирано 14и май ама мисля да го преместя на 15и петък за да можем да окъснеем на спокойствие.

 

Та последно предложение 15и май ... и който има нещо на въпреки има време до утре следобяд да се жалва, след това дата остава твърда.

 

Поздрави и най-късно до другата седмица

Алекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Урааа, аз няма да се жалвам ни най-малко! Много по-добър вариант, поне за мен. Дано и другите колеги да успеят :thumbup:

 

Поздрави,

Марин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бих дошъл с най-голямо удоволствие, но в момента съм продал почти цялото си музикално имущество и съм в отчаяни гърчове по събиране на парите за новия басец. Та няма какво да домъкна освен един кейс :thumbup: Другото, което ме привлича е садържанието на пушалнята на колегата, понеже и аз си имам няколко от тях :thx: Та както и да е, може би следващия път. И да пазите мазилката на човека... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето пак и адреса:

 

Никола Мушанов, кв. Кр. Поляна

 

o633772956200473750.jpg

 

o633772956245161250.jpg

 

скицата е малко дървена ама за 2мин. толкоз.

 

След 18:00 ще е сбирката. Аз ще съм там най-вероятно от към 17:00 за да почиста и подредя малко че голям бардак .. ехехех

 

 

ако има въпроси съм насреща.

 

Пак да поясня - важното е да си изкараме добре, да обменим мисли, да чуем/видим/пробваме това и онова, но не е задължително да мъкнете каквото и да е. Няма значение и нивото на което се намирате ... напреднали, новобранци и тн. всички за добре дошли.

 

Толкоз за сега от мен.

 

Поздрави

Алекс

 

п.п. аааа на китаристи ще оставиме ли достъп до сбирката или по-добре не ?!?!?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само едно питане имам - възможно ли е да се съберем на бенц-станцията и от там групово да ходим, за да е по-лесно и на незнаещите мястото?

 

Инак за китаристите - не е ли идеята таман малко да се отървем от тях и да похрачим в ниските регистри?!? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се съберем,но се съмнявам,че всички ше могат в определен час...аз примерно съм до 8 на работа тоз ден,та направо вътре нахлувам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За китаристи не знам, но мисля, че ще е добре да има някой дръмър, в случай, че решим да посвирим :cheers2: , аз може и да доведа един, ей така, за цяр.

 

П.П. Продължавам да настоявам, който има възможност да донесе нещо за показване, да го донася! За да е по-интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яка идея. Приветствам я и може и да уважа мероприятието - и без това от 11-ти до 16-ти съм в София и ще се радвам да се запозная с колеги :-) Обаче ако нещо се обърка и не цъфна пожелавам приятно изкарване на всички :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15 май петък, в 18:00ч. ще събера дружинката от OMV безиностанцията ... ще изчакам до към 18:15 и после отиваме да действаме.

 

За всички които смятат да наминат по-късно:

 

1. ще налепя табелки със стрелки

2. тел. 0889 56 56 48

 

Аз ще съм там от към 17:00 за да почистя и подредя така че ако пък някой подрани може да ми звънне

 

хайде до петък !

Алекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех на сбирката на всички дано си прекарате добре... аз съм малко на командировка ......но ще разказвате после...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.