Jump to content
Българският форум за музиканти

Среща на басисти


Recommended Posts

Ще е полезно и за начинаещите, ще можете да питате на воля.

 

Ако не изникне нещо непредвидено, ще взема да намина и аз - за зяпач, аплодьор и въпросвач съм идеален! :thumbs_up:

 

 

П.П. Дано не звучи тъпо, но ако на някой случайно му се играе с Ibanez SR305 (малко е като "пони" в сравнение с мустангите, които ще размахват гриви на срещата) - да каже, за да го взема.

 

вземи го

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 464
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Припомняне, ако някой още не знае - читалището на ул."Дряновски манастир"12, успоредна е на "Ботевградско", на 3-4 спирки с трамвай 22 от гара "Подуями" посока кв."Левски", 13.02. неделя, 13 часа - бас среща! Ще е полезно и за начинаещите, ще можете да питате на воля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мое голямо съжаление, по всяка вероятност няма да смогна да дойда. :girl_cray2: Бройте ме за "неявил се" пък аз ако мога ще цъфна, хем го знам къде , хем ми е близо.

Поне yordaniy ще ме отсрами, като човек от бандата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие двама басиста ли сте в таз банда? :) Armario, едва ли ще си заминем в 14:00. Струва ми се, че поне до 17:00 трябва да продължи. Ще има ли някой там преди 13:00, да дойда малко по-рано да разтоварим Галиените и Крюгерите? Че после трябва да изчезна за малко и пак да се върна към 13:30?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес бях повече озвучител, отколкото фотограф, но ето и моя скромен документален принос. Както се казва - малко, но от сърце:

 

13022011132.jpg

13022011133.jpg

13022011134.jpg

13022011135.jpg

13022011136.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа, много добра среща се получи. Поизмръзнахме, посвирихме си, както виждам и снимков материал има....Не мина и без "Темерут, пимп май бас"....

В този ред на мисли - на следващата сбирка ще донеса "продължението на сагата"...не, няма да казвам какво е - ще го видите и чуете. Предполагам, че Краси ще е готов с него до няколко дни, :godbless: а аз ще бъда горд собственник на....какво?

- Ще разберете на следващата басистка среща. :metalist:

П.С. Пък ако срещата се позабави малко - може да чуем и "пимпната" му 7-ца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А коя е таз басистка сред вас, 'дето ви развали коч-къмпани-то? :)

 

 

 

певица е и начинаеща басистка..;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А коя е таз басистка сред вас, 'дето ви развали коч-къмпани-то? :)

А ти защо не ни удостои с присъствие? Имахме вопиюща нужда от 4 стр. басове...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно, наистина, имаше само 2 4-струнни. И то единия нещо беше дефектен, нямаше му прагчетата...

 

едит: Другия пък беше Stagg, какво падение...

Редактирано от MaPuHcKu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти защо не ни удостои с присъствие? Имахме вопиюща нужда от 4 стр. басове...

 

Имах намерение да мина с един Precision въоръжен с гладки струни, да внеса малко Motown sound, обаче се отвори работа и за съжаление се наложи да пропусна. Другият път ще гледам да присъствам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми, добре си дошъл, винаги е интересно като има нови хора с различни инструменти, че обичайните заподозрени вече си знаем и кътните зъби, а не се случва всеки ден подновяване на гиъра, хем ще спестим и някой и друг "писан" спор на околните...

 

П.П. Вижте доволната и лукава усмивка на Краси, на първата снимка, какво ли си мисли, ново басле,а? Ей ся го разглабям!!!

Редактирано от johniebgood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.