Jump to content
Българският форум за музиканти

Среща на басисти


Recommended Posts

  • Отговори 464
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ами няма какво да го мислим повече - 19.01 - 17:00.

 

Среща пред сградата на АТМ Център - 7ми километър. Сградата се намира в съсесдтво до хотел АТМ и БИЦ-ИЗОТ.

 

тел: 0896800411 - който срещне трудност да се обажда!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз може и да позакъснея, поради неситовата мазохистична нужда, всяка неделя да падам на баскетбол.. Но към 17.30 съм се донесъл.  Знам го къде е, така че слизам директ ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно :)

 

Басове ясно - всеки ще носи каквото има. Ампове нужно ли е да се носят? Бидейки репетиционна ще има поне един амп, но ако има нужда от още аз мога да донеса и моите неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марински, умен си за басист!:) Ами има един SWR SM400 с 2х10 Goliath JR. Носете, носете, колкото повече, толкова повече! Ако не мине котка път ще донеса две интересни тояги  - 6стр Pedulla и 6стр Ken Smith...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми добре, аз като по-умен ще нося повече :) От мен Warwick-a и Gallien Krueger 700-RB II с NEO 210 кабинет. Някой няма ли да вкара нещо по-интересно, 2х12 примерно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марински,  донеси само колоната. Репетиционната ни е съвсем наблизо - аз ще донеса GK 700RB и колона 2х10 Musicman. Тъкмо ще можем да ги сравним с крюгерската. Ще донеса и лампов усилвател Dynacord Bass King. 

Редактирано от разбойник
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм с кола от метростанция Сливница, т.е. ще прекося цяла София.

Ако някой иска да носи нещо и няма транспорт или просто не му се пътува с градския транспорт, може да ми звънне да се разберем къде и в колко да го взема.

Телефона ми е 0885512357 - Петко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрено ви завиждам...и по-внимателно с децибелите и ниските,че току-виж сте направили земетръс.Ако успеете да направите снимки ще е супер. :thumbs_up: .Айде весело,пичове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.