Jump to content
Българският форум за музиканти

Среща на басисти


Recommended Posts

  • Отговори 464
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз искам само да кажа още веднъж едно голямо БЛАГОДАРЯ! на всички за яката компания, приятно прекараното време и ценните съвети по отношение на моята "лопата"! :lol::godbless:

 

До нова среща! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно, наистина, имаше само 2 4-струнни. И то единия нещо беше дефектен, нямаше му прагчетата...

 

едит: Другия пък беше Stagg, какво падение...

 

 

 

...нещо лошо ли казваш за стагг-а ми а ??...:D:D:D:D ....;):cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси, момчета, как ви завиждам само!

Трябва някой ден да се хвана от Майнатаун да дойда спешъл фор басс срещата. Ако ви липсват 4 струнни басове, ще ви донеса. Въпросът е, че само аз ще мога да си свиря на тях :icon_shithappens::greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, ако ще носиш 4-струнни казвай и аз да идвам, щото аз на тези 6,7,8 не мога да свиря и няма да ми е интерсно. Ако ще има "нормални" басове ще съм там и аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а защо не направим следващата сбирка в Пловдив? Може в нашата репетициона например, има си всичко, камина, маса столове, хладилник :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз малко със закъснение ,но да споделя как си прекарах на срещата на басистите.Определено най голямо впечатление ми направиха басовете на бат Краси. Зеления Роско обади мн добре на Крюгъра както и правената 7-ца по Кен Смит(лично на мен най- любимия бас).Имаше един фретлес Фендър с силно изразен джаз бас характер....доста добър и масивен чист звук. Както и басовете на бат Иван Несторов.С новата електроника звучат покъртително...И разбира се приятния спомен от това, че си поговорихме видяхме и обменихме опит така да се каже.Определено срещата беше доста хай-тек с по- модерни инструменти за сметка на класически модели (мисля че имаше 1-2)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забравих да спомена най-важното... имаме и барбекю ( вече знам какво си мислете , че в репетиционата повече се пие и яде отколкото се свири но не е така) по принцип репетираме 2 пъти в седмицата, така че е въпрос на организация кога да го направим, от мен терена от вас пиячката и мезето :) и басовете естествено даже мога да помоля барабаниста ни да дойде да държи разни ритъмчета докато бичим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eeeeee За Барбекюто ще ме накарате да скокна до Софето..:) :) :)

Взимам си Басчето и се мятаме,че във Варна ....голяма скука.

То, тук само " звезди"

Браво момчета...само тъка :) :) :) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.