Jump to content
Българският форум за музиканти

Среща на басисти


Recommended Posts

Може да си наемем помещение - има не едно и две подходящи (където съществува място за хора и пушене, и пиене, че дори и за свирене...), но ще трябва да се носят усилватели :)

Аз мога да изляза с две предложения, но и двете се наемат (~7-10лв/час).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 464
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Еми не звучи никак зле. Да приемем, че ще го наемем за 6 часа, това включва време за докарване и товарене/разтоварване на усилватели и прочее пред и след събитието. 6*10=60 лв. Каква посещаемост се очаква? Ако 25 души е реалистична цифра, то тогава 60/25= 2.40 лв. "входна такса" на човек. Не е много според мен. Мога да си предоставя усилвателя, а предвид една тайна уговорка с temerut със сигурност трябва да си донеса и кабинета. Като осигурим още 2-3 апаратури мисля, че ще са достатъчно. Колко предварително трябва да се ангажира помещението? Имам само една забележка - ако ще е някакво не много голямо място, то пушенето да е организирано извън помещението на самото събитие. За предпочитане и пиенето, но това не ме притеснява толкова :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих дошъл, заради пиенето... И за да не срамувам, мога да взема някой бас. С Ибанци се понапълни, по- вероятно е Шектера пак да домъкна, ако ще идват повече "металурзи". :)

Няма лошо да се сбира по някой лев за зала, стига да можем да паркираме някоя каса с бира...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бих дошъл, кажете къде и кога?

Мога да си взема комбото (carvin 15) ако има нужда!

Само някой да ми прати на лично къде и кога, че нямам време да следя темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще дойда. Ще донеса репликата на Fеnder, която купих от Гео.

В краен случай бих домъкнал комбото ( 250 W Еден Немезис, купувано от Фактор ), но като познавам Марински, който вече говори за разтоварване :) .... пак ще тестваме Крюгер - а ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, Боб, да ти кажа, не ми се мъкне особено, но съм поел ангажимент да се тества кабинета с една глава на temerut, така че - ще разтоварвам. В тоя аспект главата не е такъв проблем, но кабинета ще трябва да го пренасям на задната седалка на гоУфа. А ти ако решиш да носиш Eden-a може да спечелим още един присъстващ, eden-фен, който досега се скатава, и, според мен - нарочно, пропуска срещите. Освен това е хубаво да има 2-3 ампа. В процеса на организация може да се уговорим кой какво ще носи. :)

 

P.S.: Аз пък като познавам temerut, който най-вероятно пак ще дойде с оная чанта за тенис... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ офф топик : Ако говориш за АорраБасс - от него взех именно Еден - ът.

А по темата - помещението ( репетиционната) от предишния път, до музикален магазин "Неси" не е ли available? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не говоря за него ;)

 

А като гледам засега желаещите колко са май това помещение за което говориш ще ни е голямо ;) Иначе - johniebgood е човекът, който да го уреди :butcher:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ офф топик : Ако говориш за АорраБасс - от него взех именно Еден - ът.

А по темата - помещението ( репетиционната) от предишния път, до музикален магазин "Неси" не е ли available? ;)

Авейлабъл е, ама не е много комфортно ако сме повече, а и ако решим да е там, ще трябва да си платим нещо, все пак е репетиционна, аз за това питах - има ли мераклии за домакини/организатори. Ако решим да е тук, дайте да се разберем кога и за колко време и ще гледам да уредя най-тънката лайсна.

Редактирано от johniebgood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А мен? :) Очаквайте от мен G&L, SWR Goliath JR 2x10, BBE Bmax и една Ямаха PB1 (разбойникова), имам желание за мъкнене. За жалост и аз не мога да се ангажирам с помещение този път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой нищо не предлага... Ако искате да се спрем на варианта на Свилен.

Редактирано от johniebgood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.