Jump to content
Българският форум за музиканти

Среща на басисти


Recommended Posts

  • Отговори 464
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Хм а да попитам понеже вчера си купих бас и все още не мога да свиря (ама грам :) ) на тази среща (ако се организира все пак) ще може ли да бъде посетена и от такива като мен, ако не друго поне да гледам тия дето могат да свирят кво правил, белким се обърка нещо и науча нещо от там :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм организатора, но хората са изключително добре настроени към всеки и мисля че няма да има проблем но все пак изчакай да то отговори организатора иначе аз мога и да се домъкна ако не е през седмицата щото има училище с спането ще се оправя някак все пак ако се съберат хора ще се постарая!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HaSLeS, това че се прави среща на басистите във форума не значи, че трябва да са само про-та ;) Заповядай и се забавлявай с назе ;) Аз мога да домъкна новата придобивка Ibanez BTB 676, че май имаше желаещи да чуят как звучи гадината, а може и акъл за сетъп да получа, защото май ниския екшън не се оказа правилното решение за този бас. :P Ако имам временце, защото май се очертава тежък месец, ще дойда да се повидим, че ми е домъчняло за вазе, момци, а и май някой каза бира в предишните коментари... Само да не е на 22-ри, че ще запивам послучай 28 годишнинката си :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за 25 или 26 септември?

Към 19:00ч?

Може да си ударим една среща на входа на зоопарка (сп. на 88 и 83), или пък на спирката на автобусите, тръгващи за Витоша...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята отново е чудесна! Хубаво е, че има и оборудвани местенца, където можем да се посберем.

Мисля си, във връзка с датата - никой никога не прави нищо в... четвъртък след работа ;) Защо не е съответно на 24 септ общото възползване от гостоприемството на Илийката?! :)

Сряда и петък повечето хора, които познавам или репетират, или ритат (топка!), или бягат към родното място :)

Разбира се, аз само предлагам според собствения си график, ако стане в петък - ще гледам безумно завидно (благородно, разбира се) снимковия материал в последствие.. :)

Идеята за барабанист ми допада, ако все пак се разберем негласно за някакъв ред на свирене ;) Например можещите да (ми) покажат техническа фигура в темпо и прочие... ;) после малко джем на напредващите... не повече от два баса едновременно... Аве домакинът ще прелдожи удачен вариант да посвирим, да обменим опит и най-накрая ... да се полигавим :Piano:

 

ПОЗДРАВИ за инициативата! КАто знам,ч е GL ът ще е там... :thumbs_up:

 

P.s. Има ли хладилник за бирата!? Или денонощно наблизо!? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако стане на 24-ти направо ще е още по-приказно, че тогази не съм на работа дори и почивам смело два дни. Мога и да се подкося с бири и да погледам, пък и да наснимам като хората. :) Всичко зависи от висенето на Илийката и останалите трудоваци с дебелострунни инструменти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако стане на 24-ти направо ще е още по-приказно, че тогази не съм на работа дори и почивам смело два дни. Мога и да се подкося с бири и да погледам, пък и да наснимам като хората. :) Всичко зависи от висенето на Илийката и останалите трудоваци с дебелострунни инструменти!

 

Ами нека финално да остане 24ти...

За бира има един Петрол наблизо, хладилник обаче ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E жалко ще пропусна ако ще е четвъртък :) Освен ако няма някой доктор след басистите да ми напише бележка :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре се заговорихте ама изведнъж нещо коментарите утихнаха - ще се организира ли нещо за 24-ти или не?

Досега не съм присъствал на подобно събитие, но материалите от предната среща много ме надъхаха, така че бих се радвал да обменим опит.

Никъде в милата ни държавица няма къде да се пробват различни марки китари и ампове, затова давайте сами да решаваме тия проблеми. Вземайте тоягите и скачайте в боя!!!

 

Дано се получи - тоя път съм сериозен :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че доста от хората са по вилите си, къщите си, мама и татир баба и дядо и тн...

Затова и малко са позатихнали коментарите.

Убеден съм, че от сряда натам темата ще се пообнови и наистина ще се разберем за 24ти.

 

Поздрави!

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.