Jump to content
Българският форум за музиканти

Среща на басисти


Recommended Posts

Можем да си спретнем едно зло басистко сборище. :greenangel:

 

За да бъде приет всеки в ордена ще трябва с едно зеге да нареже по един "Zon" пред Явор. :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 464
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

с удоволствие бих се запознал с вас момчета ако решите да правите басистки 'пленер' пак. ще ви дам и да ми го пипнете (не квото си мислите, мръсници, а epiphone accu bass).

къде е студиото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^ Това е баса на разбойника. Диката го е правил.

До колкото съм запознат със сегашното му състояние беше с бартолини активна електроника и батролини адаптери. Баса звучи адски гот последният път като го ръчках и аз. Само дето е за десничари :):greenangel:

 

 

Междо другото ако има мераклии сега е отпускарски сезон и можем да направим едно басистко му колоездене по планините ! :metalist:

Басовете викам тоя път да не си ги мъкнем с нас, но темата да е за тях: На кой му е по-голям, с повече струни, с по-малко прагчета. Кой си е купил като слънчевите очилата на на Джеф Берлин и ред други интересни неща :)

Редактирано от Nikifena
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят даскал ми беше разказвал, навремето, как на някаква сватба "оркестърът" представлявал трима басисти и всички много им се били изкефили. Така че, може би начинанието няма да е от интерес само за бейс плейъри, затова предлагам да минем мейнстрийм и да заформим нещо, в иначе ъндърграунд настроените, български клубове:thumbup:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Междо другото ако има мераклии сега е отпускарски сезон и можем да направим едно басистко му колоездене по планините ! :thumbup:

 

Винаги готови!

 

със сигурност се сещам поне за още двама велосипедисти - басист и барабанист!

Да действаме скоро, а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Междо другото ако има мераклии сега е отпускарски сезон и можем да направим едно басистко му колоездене по планините ! :)

 

Винаги готови!

 

със сигурност се сещам поне за още двама велосипедисти - басист и барабанист!

Да действаме скоро, а?

 

 

Илияяяяяяяя...само кажи кога и къде...вчера си монтирах новата алуминиева рамка и новаа предница..:hysterical:...аиде идваите в Сливенския балкан..тука знам много маршрути ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да бъде приет всеки в ордена ще трябва с едно зеге да нареже по един "Zon" пред Явор.
Страхувам се че дори по време на рязане Zon би звучал по-добре от Ямахата ти :)

 

 

Абе там май ми се мярна един Тобиас бас .Дайте впечатления от него

 

Никифена е прав. Басът е правен в БГ от Диката. Тяло от ясен, гриф клен, фингърборд пао феро, адаптери и активна електроника Бартолини. Не съм имал за цел да уподобявам звука, просто ми харесва формата на MTD (не Тobias, те са по-различни).

 

 

 

 

Обещавам да спретнем още една подобна проява за по-широк кръг психопати, но малко по-нататък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да бъде приет всеки в ордена ще трябва с едно зеге да нареже по един "Zon" пред Явор.
Страхувам се че дори по време на рязане Zon би звучал по-добре от Ямахата ти :hysterical:

 

 

 

Грубиян,това беше удар под кръста! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да бъде приет всеки в ордена ще трябва с едно зеге да нареже по един "Zon" пред Явор.
Страхувам се че дори по време на рязане Zon би звучал по-добре от Ямахата ти ;)

 

 

 

Грубиян,това беше удар под кръста! :)

 

Определено...Явката играе мръсно а :D:hysterical: срещата е добра идея сао кажете кога и аз вземам мойта Ямаха(надявам се разбойника да я хареса :) ) и идвам на сбирка...амааа и идеята за колоездачеб поход ми се стори доста добра така че тряя се обсъди :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам,сериозно,трябва да се уточним. Яворе,пак ли ти мислиш да си домакин или ще си наемем някоя репетиционна?

 

П.П. Шегувка... :)

 

guypee.gifmosaicpro5.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте,

 

тоя път реших аз да подхвана организацията на една среща на басиситите от форума. Целта разбира се е да се опитаме да се умъртвим с бира :greenangel::rockon::hysterical: ... ехехех ... и да обменим опит за всичко свързано с баса.

 

Ще разчистя нашата репетиционна (намира се много блозо до репетиционната.com на Моцарт) да има място спокойно да вилнеем на воля.

 

Като време - мисля другата седмица или след празниците да го направим. Като час - мисля че към 18:00-18:30 и нататък за всички ще е ОК.

 

Еми това е, всеки да се чувства поканен и който порявява интерес да драсне накратко тука как и кога ще му е най-удобно та да спртенем една оптимална организация.

 

 

Поздрави

Алекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще разчистя нашата репетиционна...да има място спокойно да вилнеем на воля

Мале :ok: ...намирисва ми на сватбарска сбирка,чак си представям масите с вестници по тях...идем :) !От мен - мат'рял за салата и (ако не ме усети ЦРУ-то :D ) бутилка домашна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се иска да дойда. Мисля, че няма да е зле да вземем предвид, че по празниците доста хора ще си отидат по родните места, както и че на 9 и 10 има концерти в Ловеч. Часа ми се вижда ОК. Това сбирка за мерене на пи*ки (техника) ли ще е, или за насвинване с храна и алкохол? :)

 

Поздрави,

Марин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.