Jump to content
Българският форум за музиканти

Инт'ресни марки


pacman

Recommended Posts

но трябваше да бягам за семинар със Скофийлд.

 

 

Ти усещаш ли какъв автогол си вкара? Сега ще трябва пак да разказваш :D:P:P

 

Мерси за историята!

Разбойнико,пълен съм с историй от този калибър.Живот и здраве,един слънчев ден като се върна ще успеем всички да се съберем на бира и Врачешка ракия пък ще разправям тогаз :P:P

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 119
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Абе, Владо, ти си ценност за тоя форум! Разменям те само срещу Пол Макартни + Бисер Рачев.

Поздрави!

:hello:

Еее,мерси същият.Ние с теб да не сме се засичали в БГ?Видях че познаваш един от най-добрите ми авери и най-голямия виновник затова,че свиря на китара-Мойкин-та тъй че може да сме се виждали.А и мжду другото,Макартни го ям на закуска,но Рачев съм достоен само обувките да му лъскам :P:D:P:P

 

Владо

Ако си свирил на Венчето и Иво на сватбата, значи се познаваме; ма може и отдругаде...

Ти си закусвай със сър Пол и ваксаджийствай Рачев; но...

Май е по-хитровато да си гениален композер, than катерач, па било то и Гинес'ист.

Разправяй, тея истории са общофорумно народополезни.

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все си мисля, че е по-правилно човек да закусва овесени ядки с Бисерчета, а да лъска бели Пол-ови обувки, ама нейсе... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Една добра вариация на тема single-cut: Ken Lawrence Brase- сингъл-кътнатите басове нещо все не мога да им свикна с външния вид, но този е едно приятно изключение. Мисля че видях такъв за първи път в един клип на Alien Ant Farm, и още оттогава съм си го 'аресал...

Ей го на:

b0131.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , има кеф, и на мен ми харесват. Доколкото си спомням, К. Л. като е измислил първия си вариант го е пратил на Фодера и е питал дали ще имат нещо против - отговорът е бил "Давай!".

 

Аз пека в момента един фретлес с подобна форма. Живи-здрави, ще пусна снимки др. седмица

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Да ви кажа само веднъж съм виждал такава китара но беше любов от пръв поглед.Разгледаите добре този сайт.Технологията на тези китари е уникална.

http://www.nortonguitars.com/

Така и не можах да събера пари за такъв бас ама не съм се отказал още

http://www.nortonguitars.com/sound.htm

Ето и басовете:

http://www.nortonguitars.com/basses.htm

Редактирано от tsetso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уау :bravo:

Питона фретлес е страшен. Другите също са яки ама на външен вид много не ме кефят. Харесвам класическите модели-почитател съм на добрия стар Фендър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една добра вариация на тема single-cut: Ken Lawrence Brase- сингъл-кътнатите басове нещо все не мога да им свикна с външния вид, но този е едно приятно изключение. Мисля че видях такъв за първи път в един клип на Alien Ant Farm, и още оттогава съм си го 'аресал...

Ей го на:

b0131.jpg

 

Пакман, на alien ant farm басса му е поръчков Фендър - има го в новия католог на Фендър.....Яка работа а... :happy:

Кирилица? Да, има! Ползвай я(n)

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам го- черен, петструнен Джаз. Това беше някакъв стар клип, кавър на Майкъл Джексън, басът беше точно такъв и пак беше шестструнен :D

Готини са, без сУмнение. Това ми е следващата мисия :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то басове колкото искаш ама пари немаааааа. И на мене ми се ще да почегарим с некое убаво басле ама тц. То и моя още не е за изхвъпляне ама като гледам хората с какво свират ми се реве направо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях се навил да си купувам Садовски,но ме разубедиха.Казват,че е предимно за студио.

?!?! ;):P:P Да бе да!И ти да не им повярва? :P:P

Еми може да са за студио амаааа и \Jason Newsted иако бичи на коцерт...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.