Jump to content
Българският форум за музиканти

At The Gates-blinding By Fear


jFog

Recommended Posts

От известно време реших да се заиграя с парчока и ей го на,:D

ГОлема класика е за мен от зората на мелодик дет метъла,реализацията кривна малко повече в бруталити насока от първоначалния план,но пък нали затова е кавър.

Във всички случаи не мисля че с такива вокали е най подходящо но пък стана брутално :)

в едни първоначални проби бат Ейджкрашър даде много положителни резултати и ми се искаше да е с два вокала,но ако не го бях изтъркалял днеска сигурно щеше да утече още време докато седана да запиша пак...

Следващия уикенд може и да скова некой по приличен трак без вокали и желаещите на намажат негой глас,би било интересно.

щото и една бленда на солото има дету не е за разправяне.. :)

Качеството като цяло е като от репетиция леко

 

http://media.putfile.com/Blinding-by-Fear-At-The-Gates-cover

 

..Пургатори ънлийщ

Нау бърн дъ фейс оф дъ ърт!!!!

 

да покуфеем

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Галиш душата братче ! :rolleyes: Много яко изсвирено !

 

От край време At the Gates са ми любимия представител на шведския дет метъл. Само ако позволиш една забележка - парчето се казва "Blinded by Fear", не blinding :whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шес' плюс от тотото.

А дори не съм фен на Скандинавията.

Много, много добре изсвирено. :whistle:

 

Един съвет: сложи си Revalver, ползвай импулси, а не симулатори и записвай с истински звук. Ще стане убиец. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така, атакааа, яко сеч!

 

Не че съм слушал оригинала де..

 

А солото си е супер яко!

Барабаните само са прекалено монотоннни, а ритъм китарите са прекалено вамп...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

жицааа! :):rocker:

не съм слушал оригинала, но определено този кавър докосва злия металист в мен :greenball:

барабаните верно са малко еднообразни...и ми се струва че са малко по-напред в микса от колкото трябва, поне на мен де :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха така дя!

Да си дойдем на думата. Все пак обаче ми се струва, че звука на китарите беше по-добре в онзи първия микс, който ми прати. Доста съм зает напоследък, че да запиша едни нови вокали или поне да седна и да сложа старите на точното им място, защото леко се разминаваха на моменти. Аз разбрах къде е проблема, защото са оригинално на 2 писти и при смесването едната се е разместила някакси... :greenball:

Може да пусна част от тази версия да кажат хората , дали става по-добре с другите вокали.

Забравих да допълня че си изпуснал една чиста китарка точно преди солото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Точно дя, няма ги акустиките ,викам кът ший бруталити да е до дупка:)

преди този вариант бях записал един друг ама бях изял последния припев като бавна част и после като записах този неможах да повторя настройките на микса за съжаление и този стана по кофти в общи линии,ако всичко върви наред и не съ осера много обещавайки ше драсна един вариант с по добър микс и без вокали да се запишеш щото поревяваше много харно.Тоз вариант е и по бърз.. не засякох точния битрейт на оригинала,но ми се струваше май малко бавен стария вариант и касата потъваше много там...

 

както и да е благодарско за положителните отзиви и ако искате да се насладите може да разцъкате Ю туб-а има го клипа в оригинал ,там е мелачка още повече.

благодарско и за съветите

 

барабанките са си ..аре почти такива и в оригинала постни са верно,гениални в простотата си :rocker:

нащтраках ги прекалено бързо за да са префектни това също е вярно да..

ако има малко повече мерак може да сменя звука скоро ма да видим

тенкс още веднъж и

мей дъ бруталити уит ю

:greenball:

Редактирано от jFog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве станало е кавърчето, с тези вокали - кърти мифки, барабанките и в оригинала са си постнички, но никъде не е казано че в кавърите трябва непременно да се различават, солото си е добре - аве мен ме кефи и това си е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и на бай Еджкрашър версията, т.е. това е старата версия на Фога + моите вокали и бас.

 

Blinded By Fear (At The Gates) by jFog & edgecrusher

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ейго

другия полюс почти шведския глас

много ми се щеше да го бъде и с двата гласа,но са прекалено несъвместими,прайх неолко проби и се убедих.за през строфа беше най харно но сме прекалено различни на тембри дя.И начина по който го пееш е леко по различен от моя, мъчих се да ги провлачвам че да уеднаквя нещата що годе ама ядец.пък и нещо си се развил кът певец вече пееш искам да кажа :unsure:

тука овчи грухтим некои

неъ съ плашуънкаме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и на бай Еджкрашър версията, т.е. това е старата версия на Фога + моите вокали и бас.

 

Blinded By Fear (At The Gates) by jFog & edgecrusher

еми тази версия на мен ми хареса повече може би защото вокалите ти са много ала Mile Petrozza :yes: кефи ме,супер е :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и на бай Еджкрашър версията, т.е. това е старата версия на Фога + моите вокали и бас.

 

Blinded By Fear (At The Gates) by jFog & edgecrusher

еми тази версия на мен ми хареса повече може би защото вокалите ти са много ала Mile Petrozza :) кефи ме,супер е :yahoo:

Баси! хахахахах

Ти си втория ,който ме "разпозна" като Миле!

Сигурен съм обаче, че ако изпея кавър на Крийтър няма да звуча близо дори и на километри до Петроза. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер,много як кавър!

Направо ме изкефи отвсякъде!

А тези които не са слушали групата-чуйте ги ,

няма да съжалявате! :surprise:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

THRASH ATTACK- отсекъде!!! Сега изгледах и оригиналното изпълнение на песента за сравнение.Па кво да каем: едно към едно сте го избачкали.Оригиналния вокал най-много наподобява Миле.

Стружки и чубастрене еври дей!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.