Jump to content
Българският форум за музиканти

Благодарности


Recommended Posts

Предлагам да кажем едно голямо :thx: на целия модераторски екип за новия раздел и по една B) по този случай...изглежда трява да мислим за парти....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да кажем едно голямо :thx: на целия модераторски екип за новия раздел и по една :icon_shithappens: по този случай...изглежда трява да мислим за парти....

 

И за благодаря за новия раздел :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уееееееееееее....

 

Ми, радвам се, добре е, браво!

 

Аз бих организирал почерпка, но ще е в началото на другия месец - имам терен - къща с двор и дъскорезница за свирня, но ще трябва да се преброим.

 

П.П.:

На който му си пие бира, да си носи - ще черпя с ракия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво браво! Сега и аз ще има къде да пиша по някое друго мнение! А Към колегата ...taka li e? - a taka. ...Абе "бакя" за какво ние тая бира като има "рИкия". Дай да си се "откинеме като ората" и да се не шашавиме! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммммм, може, може, бива, става ;)

 

Но с това "колега" ме притесняваш малко :) - много съм далече от дунаньето още, но все пак, някой ден...

 

Дайте ние да се съберем, пък аз бих бил басист през повечето време :)

До тук, какво - двама ли сме? Моля, следващите?

 

Наистина, на който му е удобна София-та, става въпрос за района до зала Фестивална.

Една две планови композицийки за джема (егати яката дума (!)) също не бихи били излишни, но още не съм сигурен дали е така :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В зависимист от датата бих могъл да яхна автобуса и да дойда в софия :) стига да не пречи на професионалните ми ангажименти...па като се понапиете може и да ви продам по някои и друг тромпет :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, ставаме трима :)

 

Само искам да успокоя виновниците за раздела - това че не ги споменаваме, не означава, че не трябва да са там - само да си признаят, че го желаят и да заповядват :)

 

П.П.:

Значи, като се замисля, май ще бъде събитието на 18-и - събота, следобеда, но може и да е на 4-ти - по-малко вероятно е, но все пак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^на 18-и съм на работа, пък имам и рожден ден....е този път ще минете без мен :)

Редактирано от MDFk
правилата за цитиране на предно мнение
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та както се казва : Да ни е честит новия раздел,другари!!! УРА-А-А-А-А-А-А! :thumbs_up:

На запоя ми се идва и на мен,ама сте ми малко далеч.Обещавам,обаче,да бъда морално и духовно с вас и да ви подкрепям във всяко алкохолно начинание! :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та както се казва : Да ни е честит новия раздел,другари!!! УРА-А-А-А-А-А-А! ;)

На запоя ми се идва и на мен,ама сте ми малко далеч.Обещавам,обаче,да бъда морално и духовно с вас и да ви подкрепям във всяко алкохолно начинание! :)

Браво на Оги, да не му се надяваш! Ами, да се съберем в Севлиево. В понеделник. Между две свирения...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^XAS,я се представи веднага и казвай от къде научи за двете свирки в понеделник. :) Аз наистина имам две свирения в понеделник! (Не че се хваля де) :recourse:

А за сбирка в Севлиево-СТАВАААААА!Можем да се събираме по райони и да излъчваме представители,които да са представителна извадка на района,за годишното събиране (надпиване) на форума. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^XAS,я се представи веднага и казвай от къде научи за двете свирки в понеделник. :) Аз наистина имам две свирения в понеделник! (Не че се хваля де) :metalist:

А за сбирка в Севлиево-СТАВАААААА!Можем да се събираме по райони и да излъчваме представители,които да са представителна извадка на района,за годишното събиране (надпиване) на форума. :metalist:

Имах просветление. Особено след като срещнах една министърка на моста в Кастел.

А бе, вие за свирене не мислите ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.