Jump to content
Българският форум за музиканти

Дискусия относно работата в чужбина


Recommended Posts

This is the Arctic. A world of breathtaking beauty and strength on top of our planet. Your mouse is the sledge! .... не се ли сещаш е? :wall: ;)

 

 

( извадено от google...)

Редактирано от assoass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тази връзка искам да попитам:

visiondann, от колко време живееш в Greenland?

Как се препитаваш там? Само с музика ли?

Greenland не е ли твърде рядко населена?

Това май е колония на Дания и сигурно си тръгнал първо оттам.

Ако може, дай малко повече подробности за страната.

Мерси.

Редактирано от the_gorer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я ЮРУШ бре, български музиканти ! Я скоро едно прослушване наесен! Данчо иде сефтембри! Гренландия е това бре- only very experienced musicians работят тъдява, известно е. :cheers:

:read: btw Аз тъй, доколкото съм чувал, през деня кръчмузикантите ходят да расфасоват риби по месопреработвателните заводи, че да вържат що- годе бюджета. Че иначе - тънка пара било. Свирня - три пъти седмично. През другото време - кинти нема. :wall:

Е, все пак заинтересованите си го питайте Вижън Данчо- може пък да има я някой Хилтън, я Шератон тъдява, дето оркхестъра не е ограден с вериги на сцената. И шоубизнес може и да има... :rolleyes:

Ама не ми се вярва много - много. :think:

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я ЮРУШ бре, български музиканти ! Я скоро едно прослушване наесен! Данчо иде сефтембри! Гренландия е това бре- only very experienced musicians работят тъдява, известно е. :cheers:

:read: btw Аз тъй, доколкото съм чувал, през деня кръчмузикантите ходят да расфасоват риби по месопреработвателните заводи, че да вържат що- годе бюджета. Че иначе - тънка пара било. Свирня - три пъти седмично. През другото време - кинти нема. :wall:

Е, все пак заинтересованите си го питайте Вижън Данчо- може пък да има я някой Хилтън, я Шератон тъдява, дето оркхестъра не е ограден с вериги на сцената. И шоубизнес може и да има... :cheers:

Ама не ми се вярва много - много. :think:

 

:hello:

:rolleyes:

 

(Не обичам да правя постове от по една иконка, но в случая тази много точно и пълно описва мнението ми)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я ЮРУШ бре, български музиканти ! Я скоро едно прослушване наесен! Данчо иде сефтембри! Гренландия е това бре- only very experienced  musicians работят тъдява, известно е.  :happy:

:read:  btw Аз тъй, доколкото съм чувал, през деня кръчмузикантите ходят да расфасоват риби по месопреработвателните заводи, че да вържат що- годе бюджета. Че иначе - тънка пара било. Свирня - три пъти седмично. През другото време - кинти нема.  :wall:

Е, все пак заинтересованите си го питайте Вижън Данчо-  може пък да има я някой Хилтън, я Шератон тъдява, дето оркхестъра не е ограден с вериги на сцената. И шоубизнес може и да има...  :cheers:

Ама не ми се вярва много - много.  :think:

 

:hello:

:rolleyes:

 

(Не обичам да правя постове от по една иконка, но в случая тази много точно и пълно описва мнението ми)

 

OFF//

 

То така се става музикален гуру.

Примери - много.

:cheers:

 

:cheers:

 

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я ЮРУШ бре, български музиканти ! Я скоро едно прослушване наесен! Данчо иде сефтембри! Гренландия е това бре- only very experienced musicians работят тъдява, известно е. :cheers:

:read: btw Аз тъй, доколкото съм чувал, през деня кръчмузикантите ходят да расфасоват риби по месопреработвателните заводи, че да вържат що- годе бюджета. Че иначе - тънка пара било. Свирня - три пъти седмично. През другото време - кинти нема. :wall:

Е, все пак заинтересованите си го питайте Вижън Данчо- може пък да има я някой Хилтън, я Шератон тъдява, дето оркхестъра не е ограден с вериги на сцената. И шоубизнес може и да има... :rolleyes:

Ама не ми се вярва много - много. :think:

 

:hello:

Добронамерен съвет: Не се заяждай с него. Има подкрепата на разни модераторчета :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я ЮРУШ бре, български музиканти ! Я скоро едно прослушване наесен! Данчо иде сефтембри! Гренландия е това бре- only very experienced  musicians работят тъдява, известно е.  :cheers:

:read:  btw Аз тъй, доколкото съм чувал, през деня кръчмузикантите ходят да расфасоват риби по месопреработвателните заводи, че да вържат що- годе бюджета. Че иначе - тънка пара било. Свирня - три пъти седмично. През другото време - кинти нема.  :wall:

Е, все пак заинтересованите си го питайте Вижън Данчо-  може пък да има я някой Хилтън, я Шератон тъдява, дето оркхестъра не е ограден с вериги на сцената. И шоубизнес може и да има...  :rolleyes:

Ама не ми се вярва много - много.  :think:

 

:hello:

Добронамерен съвет: Не се заяждай с него. Има подкрепата на разни модераторчета :cheers:

Ей,голяма Българяда

голямо чудо!!!

Ми за това сме на такова дередже!

Като видим че някой е постигнал нещо повече от нас гледаме да го дръпнем веднага в казана.

С такъв манталитет няма да прокопсаме момчета!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

присъединявам се към мнението на моя френд Пепи

Греландия не е ли нещо като военна база на САЩ?

предполагам че там всичко е на 6 дори и студа

и Ви поздравявам с парче на Messiah

EXTREME COLD WEATHER :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, 'айде стига се дърляли, че пак на мен работа отваряте - на мен почивка не ми ли е позволена ? ! ? И изобщо - като виждате, че все едни и същи за едно и също се карате - 'що не вземе всеки да направи нещо по въпроса ? ! ? Единият да е по-умерен, другият да е по-толерантен и т.н. . . Аз ли точно, 'дето не съм с много акъл трябва да ви го давам ? ! ?Сериозно - аз си имам личен живот, който напоследък се превръща в 5-6 часова форумна сапунка и НИЩО друго.Ами трябва ли да ви дебна кога ще се хванете за гушите и после да ходя да разчиствам бойното поле ? ! ?.Сорка за това следващото 'ма напоследък или трябва и от секс да се лишавам или да не влизам една вечер и на другия ден да ми се отели волът от оправяне - от зори до здрач :rolleyes: Че това музиканти ли сте(сме) или некакви лелки с ролки ? ! ? Нямате идея по колко време понякога ми коствате с нещо, което можете да не го пишете точно като преброите до 10 и си поемете въздух.А на мен часове ми отиват.На други места такива неща директно се трият и никой нищо не обяснява - най-много да има препратка - правила.На никого не трия мнения, 'ма това коства време - моето, не вашето - замислете се най-накрая - прекалявате с търпението и добрите ми намерения...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напоследък или трябва и от секс да се лишавам или да не влизам една вечер и на другия ден да ми се отели волът от оправяне - от зори до здрач

Това за оправянето от зори до здрач за гадните постове във форума ли става въпрос? :think:

Щото ако е за онази, другата работа, не е чак такъв проблем :hello:

 

Гренландия е колония на Дания (даже имало некви сепаратистки борби за отяеляне от датчаните) Там е хладничко :D Предполагам, че бидейки колония на скандинавска страна, ренландия предлага и подобни условия за музикантите - кораби, кабарета, вариететни програми... ?

visiondann, кажи нещо по темата бе човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле ония нарисуваните момчета дету с едни брадви ходят да трошат църкви има ли там?

там сигурно има много мелодичен метъл+студ.Ама вие незнаете ли че няма студ, има зле облечени хора.

 

п.с. Той човека ви каза .На пощата да пишете не даси чешете тука пръстите.

и не се ливайте че и модераторите трябва да .............. са хора... все пак :lol: е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.