Jump to content
Българският форум за музиканти

Fever Live


The Doctor

Recommended Posts

Здравейте, тук пост-вам едно парче, записано на живо по време на работа, докато си изкрвах хляба с кавър-група по "корабите" (някъде през 2005). Можете да добиете представа как се изтрещява по време на няколко-месечно ежедневно свирене по 6-8 часа (с 15 минутни паузи всеки час) пред случайна, винаги подпийнала, често безразлична и понякога враждебно настроена публика :recourse:

 

Записа е правен на мини-диск, звука e изкаран директно от пулта.

 

Моя принос е солото на тромпет, изсвирено с китара и китарен синт Roland GR33. Мисля, че някой тук беше проявил интерес как звучат тези неща. Strings-партията накрая е пак с китарния синт. Тва са две от любимите ми програми на това чудо на технологиите! Китарите ги свири нашият певец и втори китарист, онези от вас, които случайно се почувстват засегнати от неговото свирене, моля да го извинят :) но аз лично съм му голям фен, за съжаление той спря да се занимава сериозно с музика (и никога не се е занимавал сериозно, като се замисля :recourse: )

 

Моля, коментари и въпроси, заповядайте!

 

FEVER live

 

Enjoy! :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Ами,добро е! Моите уважения:)Много интересна китара.

Въпроси нямам.

Май колегите ги е страх да изразят мнение,хехе!Изтрепали сте рибата!

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каро цяло става.Китарния звук не ми харесва...Нито как импровизира китариста...Това са единстените бъгове...Иначе good.. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китариста ми напомня като идея на Робърт Фрип.Много ме кефи.

ако нещо не ми харесва-това е певицата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10х за коментарите :rockband:

 

Да, Робърт Фрип е добре познат на някои в тази група, аз самият ходих два пъти на Guitar Craft курсове, Introduction to GC и GC Level One (с ръководител самия Фрип), също и на 6-месечен Guitar Craft At-A-Distance Course (по Internet).

 

За тези които не са запознати, Guitar Craft е школа основана от Фрип, набляга се на свирене с перо на акусти4на китара с метални струни, специално Alternate Picking и Cross Picking техниката, както и много други неща. Както казват, Guitar Craft is three things:

A way to develop a relationship with the guitar,

A way to develop a relationship with oneself,

A way to develop a relationship with Music.

извиявам се за английския, но не мога да го преведа достатъчно добре. (www.guitarcraft.com)

 

:virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.