Jump to content
Българският форум за музиканти

Колко барабаниста/ки сме във форума


Recommended Posts

Добре дошла в форума :) Дано да прекарваш приятно времето си тук и да намираш интересни неща,свързани с барабаните(и музиката,като цяло),както и полезни съвети.Ако ти трябва нещо се обаждай :)

Поздрави,

Ники

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 101
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здрасти на всички колеги колежки тук! Казвам се Иван и тропам по барабаните от може би 15 години насам с прекъсване по едно време за няколко години. Имам си мечта да събера малък джаз бенд и да свиря на Витошка суинг за без пари - само за кеф на себе си и публиката :-) В момента свиря в 2 групи - едната е студентската ми банда, с която свирим нещо като пънк, а другата банда можете видите в подписа ми и да чуете какво свирим, каза се Нигуа. Общо взето е прогресив рок. Падам си по Металика и Мейдън, плюс разни суинг джаз истории - това е което наистина ме кефи!

 

Поздрави на всички и ви пожелавам повече и ползотворно тропане по тупаните :-)

 

Иван

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите на вси4ки колеги барабанисти. Казвам се Свилен и съм от град харманли сжиря на барабани от 5-6 месеца ... спореднякои напредвам бързо , но според мен имам много да у4а доката стигна нижото което искам :rockon: какво мога дажи кажа за мен имам си група от 1 месец и вси4ки сме доста надъхани ако мога да кажа така . Аз сум на 16 години и се надявам да успея в живота със много старание и желание ;):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Михаил, на 34 години от София. Свиря от 1992 година с прекъсване от 2000 до преди няколко месеца. Наскоро пак почнах - ходя да блъскам в една репетиционна за удоволствие :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Здравейте ! Казвам се Цецо- на 33години съм и много от вас ме познават от група Латинопортизани, от Предаването на Къци (преди години), от "Караоке в събота вечер" по НТВ, от фюжън квинтет "Канопус" или просто като преподавател по барабани в НБУ и "Център за музикални изкуства" !

Започнах да свиря на барабани преди 22години в децката музикална школа към ГУСВ при Ани Гитева .

По късно съм учил при Генко Солаков, Борис Динев и Христо Йоцов . При последния завърших музикалната академия през 1998г ! През 1997г бях приет в Beerckly Colege of musick- Бостън с най-високата стипендия давана на българин от касетка !

Но, не заминах заради ............. жена !

E стига суха статистика ! Иначе съм израсъл с музиката на Битълс, Пърпъл, Флийтуд мак, Би джийс, Супер трамп, Канзас, Айрън Мейдън, Джудас , Кис, Тото и мн.др !

Любими барабанисти са ми: Джеф Поркаро, Стив Гат, Омар Хаким, Джо Розенблат, Дейв Лейкъл, Питър Ърскин, Картър Билфорт, Вини Калаюта и мн.др !

От по-младото поколение вниманието ми привлече Марко Минеман , защото не само има брилянтна техника, но я и използва много музикантски !

Ами май това е най-важното !

Редактирано от makedonetsa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте съмишленици! :cheers: Казвам се Пешо и свиря от около 6 години. (с известни прекъсвания за съжаление) Несъм толково добър, колкото бих искал да бъда и неуспявам да отделя толкова време, (отново) колкото бих искал, но пък свиря с изклиучително удоволствие. Без значение дали ще е траш или готик (главно с това се занимавам в момента). Черпя вдъхновението си от барабанистите на групи като: Sodom, Slayer, Sepultura, Megadeth и още куп други! Купих си чисто нови Zildjan (единствените ;) ) и се кефя на една Yamha Stage Custom в студиото в което репетираме. Общо взето това е. Поздрави! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, казвам се Милен. Като бях малък свирех в PYROMANIA и се кефех много. После, след казармата се усъвършенствах близо десет години в яко пиене и постигнах завидни успехи. Сега се опитвам да свиря но съм толкова зле, че ми се повдига докато го правя. Будя се сутрин облян в пот след като съм сънувал,че свиря Smoke On The Water чисто гол във Фенса. Ако някой ме познава значи е посещавал 4-ти километър. Преди няколко години свирех в Еридан но след главоломния успех на бандата и милионите продадени албуми се главозамаях и подгоних самостоятелни проекти с единствения достоен в България - -Иван Лазаров(гъзът). Надявам се скоро да се чуе за нас. И между другото давам уроци . Ха Ха де се посмеем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Здравейте, казвам се Милен. Като бях малък свирех в PYROMANIA и се кефех много. После, след казармата се усъвършенствах близо десет години в яко пиене и постигнах завидни успехи. Сега се опитвам да свиря но съм толкова зле, че ми се повдига докато го правя. Будя се сутрин облян в пот след като съм сънувал,че свиря Smoke On The Water чисто гол във Фенса. Ако някой ме познава значи е посещавал 4-ти километър. Преди няколко години свирех в Еридан но след главоломния успех на бандата и милионите продадени албуми се главозамаях и подгоних самостоятелни проекти с единствения достоен в България - -Иван Лазаров(гъзът). Надявам се скоро да се чуе за нас. И между другото давам уроци . Ха Ха де се посмеем

Сега само не разбрах дали се казваш Милен или Иво Иванчев(както твърдиш в "дръм-видеотата").Ако си втория,с удоволствие ще идвам на уроци при теб.

Редактирано от pantommind
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, казвам се Милен. Като бях малък свирех в PYROMANIA и се кефех много. После, след казармата се усъвършенствах близо десет години в яко пиене и постигнах завидни успехи. Сега се опитвам да свиря но съм толкова зле, че ми се повдига докато го правя. Будя се сутрин облян в пот след като съм сънувал,че свиря Smoke On The Water чисто гол във Фенса. Ако някой ме познава значи е посещавал 4-ти километър. Преди няколко години свирех в Еридан но след главоломния успех на бандата и милионите продадени албуми се главозамаях и подгоних самостоятелни проекти с единствения достоен в България - -Иван Лазаров(гъзът). Надявам се скоро да се чуе за нас. И между другото давам уроци . Ха Ха де се посмеем

Сега само не разбрах дали се казваш Милен или Иво Иванчев(както твърдиш в "дръм-видеотата").Ако си втория,с удоволствие ще идвам на уроци при теб.

Нищо никъде не съм твърдял. Това, което е качено си пише кой го е изсвирил. Иво Иванчев е брат ми и ако държиш мога да го питам дали иска да ти дава уроци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ххм..

 

"посмейте се" .... "ето още аматьорщини".....

 

Хубава реклама правиш на "брат" си,спор нема...И къде,АКО НЕ Е ТАЙНА ,си написал,че тва е ИВО ИВАНЧЕВ,а не Миленчо,братчето????????????????????? Темата е "НАШИТЕ" дръм-видеота,не на вуйчовците и баджанаците ни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ххм..

 

"посмейте се" .... "ето още аматьорщини".....

 

Хубава реклама правиш на "брат" си,спор нема...И къде,АКО НЕ Е ТАЙНА ,си написал,че тва е ИВО ИВАНЧЕВ,а не Миленчо,братчето????????????????????? Темата е "НАШИТЕ" дръм-видеота,не на вуйчовците и баджанаците ни.

Абе pantommind това "посмейте се" .... "ето още аматьорщини"..... съм аз на видеото. Другото където е брат ми в You Tube и си пише Played by Ivo Ivanchev 36 years old. Аз не си правя реклама а по скоро антиреклама с това, което съм качил със себе си. А за Иво Иванчев - братчето ми - не смятам да искам разрешение от тебе или когото и да било, за да го качвам. И въобще не виждаш ли, че са различни хора на видеата? И не разбрах какво точно имаш да кажеш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е "НАШИТЕ" дръм-видеота,не на вуйчовците и баджанаците ни.

 

Определено <_< .

Ако не го бях качил изобщо нямаше да го гледаш. Сигурно ти пречи като виждаш някой, който наистина може да свири. А това, че било нашите видеа изобщо не съм се сетил, че може някой да си помисли, че съм аз. Ако исках подобно нещо нямаше да качвам моите видеа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не сме се разбрали нещо <_< .Хайде,стига сме се карали за глупости ;) Стига вече ОФФ-топик,че ще ядосаме модовете...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.