Jump to content
Българският форум за музиканти

Колко барабаниста/ки сме във форума


Recommended Posts

Стана ми любопитно да разбера общо колко барабанисти/ки има във форума. Нека всеки, който свири на барабани да се представи и да каже няколко думи за себи си. Аз ще започна пръв :recourse:

 

Казвам се Станислав от Стара Загора съм и свиря на барабани от около 6-7 години.

 

Сега е ваш ред :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 101
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

здравейте, мили деца!

 

моето име е Калинчо, но госпожите в градината ми викат Кацко.

 

опитвам се с променлив успех да свиря на барабани от дълго време и все още се уча:)

 

свиря в групата от подписа ми.

 

мно-го сме, шум-ни сме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Владислав.

Като малък се зарибявах много на барабаните,но после ме шибна пубертета и други неща ми станаха по-интересни и така 7-8 години не бях барал палки.Преди около година и половина се събрахме с едни момчета и оттогава свиря сериозно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Гелето, известен в някои среди като Желето.. свиря на барабани от почти три години. Имам си едни Тами, лъскам си ги. Свиря в Cupola доста сериозно и се лигавя къде ли не..

 

П.П.: гусин полицай, как да се прибера..?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Богомил,викат ми Боби или Боги,свиря фънк,смуут джаз,фюжън,надявам се скоро да се видим всички пичове от форума :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Явор, свиря малко повече от 8 години, любими марки са ми Yamaha и Zildjian. :recourse:

Музикално вдъхновение черпя най-вече от TOOL, но слушам и свиря всякакви възможни стилове, без ограничения. :recourse:

 

Барабанистите във форума сме си супер пичове и сме учудващо задружни, когато не спорим или не се караме за нещо :)

 

Поздрави на всички! :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Здравейте! Моето име е Дани и аз съм алкохолик! :recourse: Така де... свиря сериозно от около 3-4 години... с групи свиря Прогресив метъл, Хеви метъл, Ню Метъл и други подобни екзотики! :recourse: Свиря със Sonor. Изявите ми са предимно с компютъра пред съседската аудитория, но иначе свиря и с живи хора. :recourse: Насоката ми в момента е към Нов Български Университет и се надявам да стана колега с повечето барабанисти от тук, тъй като те повечето са от там по мой наблюдения! :oops:

 

:)

 

EDIT: Наистина, има ли барабанистки тук, ако има нека постнат снимки ;)... така де, на барабаните си!

Редактирано от Danny47
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Николай,от Търговище съм и свиря на барабани от 3 годишен(което ще рече,че вече...11-та година бъхтя по тупаните и по главите на съседите :hysterical: ) .На 14 години съм.Свиря прогресив рок/метъл,рок,фюжън,фънк и много си падам по импровизациите...

Ами,това е за мен :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сък Костадин повечето ми приятели ми казват Малчо.свиря/тропам на барабани от 10 години.

Любими марки 'DW',TAMA,Zildjian,Mein.

Вдъхновения DIO.ами мисля че е достатъчно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се казвам Иванчо и съм глупав, но когато има близо до мен басист мозъците ни се обединяват в един достоен конкурент на китаристите... както и да е, мислил съм, че свиря на барабани 3-4 години, а сега мисля, че не мога да свиря, вече 2 години.. съдба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм дедо Либен, ама не съм от Копривщица. Почнах толкова отдавна, че не помня кога беше, ама честно - още не съм се научил така, както на мене ми се иска. На повечето колеги тук мога да съм баща, а на дръмер 93 и дядо... :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На повечето колеги тук мога да съм баща, а на дръмер 93 и дядо... :hysterical:

 

 

:hysterical: Възможно е.Ееххх....съдба,съдба...Аз черпя,дедо :hysterical: (без да се обиждаш) :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Океу, без глупости тоя път :) , просто не ми хареса заяждането към женската част тука.

 

Аз съм Сашо и си свиря от време на време. Обичам много grunge и drum'n'bass.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май съм единственото момиче... :)

Еми аз съм Дес.. може и Бъки вие си решете...

От скоро свиря и съм доста зле :) ... но не се отказвам лесно!!!

От София съм и съм на 17... не съм в никаква група, но понякога свиря с едни приятели...

Май е това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.