Jump to content
Българският форум за музиканти

Invisible Dreams отново


Recommended Posts

Тази песен я направихме преди 3 години, но така и не си записах чистата китара, която се пада точно след тази част ( т.е. песента не е цялата). Надявам се скоро да я завършим. Все пак ще се радвам да чуя мненията ви за песничката и се надявам да не си премълчавате критиките. Ето я и нея:

 

Invisible Dreams - Reason (demo)

 

А за всички, които не са чували другите ни работи и за тези, които са ни позабравили, ето другите ни две теми с авторски парчета и кавъри.

 

Invisible Dreams - Авторски

Invisible Dreams - Covers

 

Приятно слушане

 

MENSA

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

"The Cage" е най-силнто ви парче, после е "Reason", а другите авторски са малко назад, но всички са хубави. Звучите доста стабилно. Кавърите също са хубави. Продължавайте в същия дух.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това парче, много ме изкефи!!! Браво момчета :( , давайте все в този дух!!!

УСПЕХ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добро е ама вокала е потънал някак си в микса ... а може и на мен така да ми се струва а може и нарочно да сте го направили така.

 

... значи според мен вокала не се чува достатъчно. Дригото звучи много добре - агресивно и готино.

На мене и така ми звучи завършена .... ама щом казваш значи има още :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен всички ми харесват :thumbs_up: Яка музика - харесва ми.

Бих си купил диск, ако дай Боже и ви го пожелавам направите!

Продукцията може да се пипне, ама нали са демота ся, пък и т'ва може да съм само аз, който мисли така хехехе :yahoo:

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Междо другото който има желние ще може да ни чуе на Фестивала в Силистра на 7 и 8-ми септември, така че ако има фенове от околността да заповядат да се разбием!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Благодря на всички за добрите коментари..и още ведннъй ако има някой от региона да зпаовяда на фестивала, който ще се проведе на 7 и 8 септември в силистра..там ще свирим!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за изказаното добро мнение за бандата. synchu като завършим диска ти ще си първия на който ще се обадя :)

Оценявам го хехехе ;) и се радвам, че пишеш като :D

 

...их че Силистра е толкова далеч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Чух само Reason и Cage, страхотна работа сте свършили! :P Не съм особена компетенция, но не чух нещо конкретно, което бих изкритикувала.

Малко ми напомняте на Disturbed, които много харесвам! :greenangel: Много успехи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко, на мен това парче Reason много ми напомня финландците Sentenced, които са ми твърде любима банда. Продължавайте само така :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.