Jump to content
Българският форум за музиканти

Гайда


Recommended Posts

бтв търся неработещи гайди :P за украса - каба и джура

ако някой има да казва

и да няма пискуни нп

гсм 0895 55 45 31

Редактирано от DummTekKa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
Бих искал да попитам някои от вас дали се занимава с гаиди

Бих искал да се нау4а да свира на гаида

както и да е

Ако някои се занимава с гаиди или си продава гаидата на евтина цена или може да ми помогне нека ми пише

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

свиря на гайда от 8 години имам над 30 участия в национални конкурси и събори 3 пъти съм се връщал без награда в челната тройка

ако някой иска да пита нещо проблеми с гайдата откъде да купи или при кого да учи да пита :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
свиря на гайда от 8 години имам над 30 участия в национални конкурси и събори 3 пъти съм се връщал без награда в челната тройка

ако някой иска да пита нещо проблеми с гайдата откъде да купи или при кого да учи да пита :)

 

Здравейте. Много искам да се науча да свиря на каба гайда. Имам вече такава. Имам супер много въпроси. Най-важния е кой в София може да ме учи да свиря на каба гайда. Ако може да ми помогнете с информация къде да търсят ще съм много благодарна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) На Гела беше много яко! Атмосфера, хора в носии , млади , стари гайдари. Много приятели....още пищят гайди в ушите ми...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега на гела не успях да дойда но се надявах да свирим с оркестъра в Широка Лъка иначе за каба гайда в София немога да ти кажа аз съм гайдар над 10 год ,ще се радвам да ти помогна относно въпросите ти. поздрави гайдар от 100 Каба Гайди

РS: Относно надсвирванията сйм малко против защото имам един любем цитат " Музиката не е съреднование, тя е почерк..." всеки гради стил и свири колкото може и колкото му се отдава... ако искаш и по скайпа може да ти обясня щото тука е бавно пусни ЛС :hysterical::D

 

Добри майстори дето са си баш майстори от Смолян мога да предложа и телефони мога да дам за връзка с тях... ЛС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
Бих искал да попитам някои от вас дали се занимава с гаиди

Бих искал да се нау4а да свира на гаида

както и да е

Ако някои се занимава с гаиди или си продава гаидата на евтина цена или може да ми помогне нека ми пише

az sum gajdar ako imate vuprosi pi6ete ;) gajdar4o@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

:offtopic-001:

Момчета, я разсейте едно мое убеждение и нарастващо притеснение - превръща ли се поляната при село Гела в сборище на свободолюбиви Джим Морисъновци, екипирани с машинки за свиване?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.