Jump to content
Българският форум за музиканти

Addictive Drums


Guest

Recommended Posts

Здравейте.Извинявам се за въпроса но някой може ли да ми каже как да стартирам Addictive drums.Инсталирах я но не знам как става нататък.Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами начина май е само един-през Кюбейс.И ти излизат като виртуален инструмент.

За сравнение между ДФХ и Адиктива и дума не може да става,но все пак..няколко + за Адиктива

+Звучи максимално добре като за 2ГБ

+Доста простичко се работи с нея

+Не изисква да имаш 100-150ГБ свободно дисково пространство(не че ДФХ-а ги иска,но ако имаш 10 проекта и ги правиш едновременно трябва да сложиш доста сериозен хард)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е само един - всеки хост е решение , поддържащ VST .

 

Минуси на ДФХ (удар под кръста :thumbs_up: )

- Супер объркана програма

- Два дена трябва да се мъчиш че да докараш звука който ти трябва за конкретна песен .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

- Супер объркана програма

...

Ако си виждал версията със семплер на NI определено нищо смислено не си видял! :surprise:

Супериор-а е железен ОТ-СЕ-КЪ-ДЕ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Ще съм много благодарен ако някой на лс ми прати едно серийно номерче на Addictive Drums, понеже тъкмо да ми дойде midi кабела и то взе, че ми изтече пробния период егати :thumbs_up: . Изръчках целия нет и нищо не намерих. Исках да пробвам как ще звучат ритмите на клавира с тези барабани. За проба ползвам една много проста програмка VST Host. Иначе компа е лаптоп

DELL XPS 1530 15.4" WXGA+ (1440x900) TL, Core™ 2 Duo T8300 2.4Ghz/3MB/800MHz, 2GB RAM, 200GB FFS 7200 HDD, 8X DVD+/-RW,8600M GT 256MB, BT, Wi-Fi a/g/n, Web Cam, 6-cell battery, Vista Premium, Remote Control, Biometric Fingerprint, 3Y PO warr., Blue

и не знам вградената звукова карта как ще се оправи с разните му латенции и т.н. и може би ще се наложи да взимам външна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериен не те оправя, защото е по-сложен процеса на активация. Свали си само него от някой торент на АДръмс...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно . Сега се загледах, че генерира ID според компа и ще се търсят разни кракове. Мерси все пак, ще си думкам с барабаните на клавира :icon_shithappens: , то и без това се оказа, че този кабел (Midi to USB ) го нямали тук в Шумен и него ще го търся по нета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.