Jump to content
Българският форум за музиканти

Бас мечта?


vhcs

Recommended Posts

Мисля да добавя още една мечта , но си обещавам ,че до няколко седмици да я направя реалност :

 

http://www.thomann.de/gb/ibanez_pgb1tk.htm

 

И за да ми бъде за спомен за човека и групата която промени живота ми.

 

R.I.P. Paul !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Ама според мен е грозен. Какво следва от това ?

 

- Темата е безсмислена ! Дълбоко !

 

Любим бас ти е тоя, който нямаш... Любим ти е по неясни причини... Абсурд ! Аз имам 3 баса, и са ми любими и трите. И един Фендер Американ Делукс ми е любим, ама ще се обичаме повече след ~ 2 бона...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако почна да изброявам любими басове ще стане страшно :Д:Д:Д

 

Иначе се кефя на: Ernieball, Ibanez k5, Yamaha RBX375 и може би още няколко но хайде стига толкова :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що да е безмислена? Аз пък имам няколко любими баса във въображаемата ми колекция, ето някои от тях:

 

Lakland Joe Osborne, точно тази разцветка (или точно този екземпляр също може)

 

New%20Laky.jpg

(не крия симпатиите си и към притежателя му - моя любим Tim Commerford)

 

Дивата рок класика Gibson Thunderbird

 

lg_32601tbird4.jpg

 

Warwick Streamer - с плафони!(нищо, че е 5 струни)

 

m_e83ae94c42804bde84d8982cfc3d01a2.jpg

Само онзи юнак от Limp Bizkit съм го виждал с такъв - 'ем Warwick ' ем свети :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е Гибсънв G3, а Gibson Grabber.

 

Съгласен съм, че любимият бас е този, който нямаш, но напоследък малко се съмнявам в това :punk_guitar:

 

Иначе, има тема за бас-мечта - говорим ли за нещо, по-различно тук?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама според мен е грозен. Какво следва от това ?

 

- Темата е безсмислена ! Дълбоко !

 

Любим бас ти е тоя, който нямаш... Любим ти е по неясни причини... Абсурд ! Аз имам 3 баса, и са ми любими и трите. И един Фендер Американ Делукс ми е любим, ама ще се обичаме повече след ~ 2 бона...

 

 

Свърши ли с плюенето, приятелю? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама според мен е грозен. Какво следва от това ?

 

- Темата е безсмислена ! Дълбоко !

 

Любим бас ти е тоя, който нямаш... Любим ти е по неясни причини... Абсурд ! Аз имам 3 баса, и са ми любими и трите. И един Фендер Американ Делукс ми е любим, ама ще се обичаме повече след ~ 2 бона...

 

 

Свърши ли с плюенето, приятелю? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не разбирам точно какъв е смисъла на темата. Любим бас от картинка? Ако не си свирил с него как знаеш, че ти е любим? Аз имам два баса и двата съм ги купил след като съм сменил много други инструменти. Да любими са ми, ако не бяха, щях да ползвам нещо друго-логично е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите мечти са малко по-мащабни от един бас. Басът е само инструмент. Каквото ми е трябвало съм си купил. Продължавам да не разбирам какво точно да пишем в темата ти. Това, което си прикачил като снимка ти харесва на външен вид, ти докосвал ли си се до този инструмент? Чувал ли си как звучи в ТВОИТЕ ръце? След като си мечтаеш за него, какво правиш по въпроса да сбъднеш мечтата си?

Редактирано от blr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Авторът на темата май не видя забележката ми, че има разминаване между името и снимката на мечтата му?

 

За всички останали - Бас мечта?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Авторът на темата май не видя забележката ми, че има разминаване между името и снимката на мечтата му?

 

За всички останали - Бас мечта?

 

 

Видях, даже се опитах да си редактирам повтореното мнение, но не стана. Моя грешка, anyway

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.