Jump to content
Българският форум за музиканти

Бас мечта?


vhcs

Recommended Posts

С тоя "тест на времето" обричате всички да свирят с Фендер...

Има доста нови марки, доста експериментиращи лютиери, които правят убийствени басове без да са издържали "теста на времето". Какво - да не им даваме шанс?

 

А мнението на Leprosy просто не ми се коментира... Да си купи такъв и да мирне - и без това не е много скъп ! Просто не виждам нищо в тоя бас, освен едни пресети на филтъра... А и отгоре на всичко не ми харесва на външен вид !

Аман от "разбирачи" !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ах....аз мечтая за BOSS GT10B ефект....ама много паре....но някой ден ще го взема.

Иначе имам Ibanez Soundgear 6 струни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично имам 2 бас - един акустичен (няква куча марка) и Ibanez BTB555. И от двата съм страшно доволен и саунда много ме кефи

 

...аз пък си мечтая за Ibanez BTB...иронията на живота...

 

 

Хахаха и аз!! BTB 675 Nature Flat :) 600Euro... Много Скоро :crying:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Не знам дали някой от Вас може да ми каже модела на баса на Leland Sklar с който свири на турнето Falling in between с ТОТО?

 

http://i52.photobucket.com/albums/g21/leem...-07/Img0563.jpg

 

Ей този. Много ме кефи!

Редактирано от kalinpetkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Баса на чичо ти Гандалф е Dingwall - http://www.dingwallguitars.com/

 

И по-точно, негов signature модел - http://www.dingwallguitars.com/products/le...signature-bass/

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да ви прозвучи смешно - заради изтъркания одлскул във визия, предполагамиет звук и най-общо заклеймен традиционализъм и липса на новаторство и... но най реализиран бих се чувствал с една красива, изпечена от рок н ролл слънцето на петдесетте години във Флорида китарка само с един спокоен, семпъл и дълбок като очите на жената, в която си влюбен звук... :)

 

p20662H-076daa4ab9368c77cddc7c16531b316c.jpg

 

Rock n' roll - ът е превърнат в материализъм от висша форма.

 

Иначе е просто идея! :thumbs_up: А пък аз съм и влюбчива натура... :):godbless::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ И аз, и аз...напоследък как съм се навил на ТАЗИ КЛАСИКА...'75 reissue.Подмокрям се всяка вечер, докато го сънувам... :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че Фендерите са провлекли крак - и аз вмъквам моя любимец измежду тях

41219_l.jpg

Маркъс Милър Жазз бас, ама петак, че съм свикнал твърде много с такъв. А и всички знаем, че и тона му е убиец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.