Jump to content
Българският форум за музиканти

Бас мечта?


vhcs

Recommended Posts

мене пък си ме кефи BC Rich Warlock bass .... мноо яко изглежда и звукът мъ е мноооу добър ! :)warlock.jpg
да знаете тожа на снимката е китарната "версия" оба4е баса има абсолютно същата форма !
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оо и са сетих още един бас които много искам - Gretsch Broadcaster Bass - много як бас малко едър но класическата форма много ми харесва а звукът си е на 6 ;):)http://www.gretschguitars.com/gear/index.p...amp;q=&st=1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

Стара тема,но актуална...някой да си е променил мнението?

На мен ми текат лигите за тоя красавец и живот и здраве до есента ше пускам семпли...стискайте палци!

s2hlthro5maple.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по принцип си мечтая за един Fender Precision (ако може на Стив Харис модела) и един акустичен бас Guild. А иначе се надявам тая есен да се сдобия с един B.C.Rich бас, или уорлок Паоло или уорбийст трейс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Междуддругото и аз съм се зарибила като много от вас от Мейдън и специално от Стиф Харис по баса и все още той ми стои като номер 1 сред басистите, но тъй като в днешновреме съм придобила по-тежйък вкус към музиката,а и мисля,че эа мене си имам достатъчен опит с Фендъри,си мечтая за нещо като басчето на Хенка Блексмит от Бодъм : ESP LTD HTB-600 154428086712045833031242554626nYUC5R4RreEnUL7O3Dur.JPG Може би някой слънчев ден ще го имам :crying:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

56580_800.jpg

 

155018.jpg

 

Спирам дотука с мечтите ;))) че само като ги гледам ми се насълзяват очите :):)

Редактирано от Такинса
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

CUR_4string.jpg

 

 

Ей таквози... Саамо главинката да е малко по-като листенце и малко по-вирната нагоре... И да е пет-струнен и... Да си е мой :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Не бих казал, че ми се ще такъв бас. Строи ми се интересно, докъде стигат хората понякога с мечтите си. Вие какво мислите - произведение на изкуството, или извращение? :)

 

http://www.elutherie.org/2006/10/xavier-pa...ctric-bass.html

 

 

Забележете как е извъртяна повърхнината на грифа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.