Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Моя бас си е бас ме4та... Да наистина стар и о4укан е... Да наистина имам жазмойност да сжиря на бас който изглежда някак си мнооого по внушително... но в крайна сметка това е което имам- Factor Правен преди 40 години. В България.

Сега обмислям да добавя в колекцията си един бас кух 4е се пак да има кухо джъга джъга в парка :Д: :) :) :D :D :metalist: :metalist:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Моя бас си е бас ме4та... Да наистина стар и о4укан е... Да наистина имам жазмойност да сжиря на бас който изглежда някак си мнооого по внушително... но в крайна сметка това е което имам- Factor Правен преди 40 години. В България.

Сега обмислям да добавя в колекцията си един бас кух 4е се пак да има кухо джъга джъга в парка :Д: :hysterical::beer::wub::):metalist: :metalist:

твърде малко разбрах от поста ти, но все пак ми стана интересно. Фактор, правен преди 40 години? дай снимка и подробности ако не те затруднява.

и, хора, опитвайте се някак си да използвате правилните буквички, да формулирате изречения на български език с подлог и сказуемо, ползвайте арабските цифри по предназначение; просто моите 2 стотинки.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

signature_pappel.jpg

:thumbs_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еии .. браво брато ... мн хубав бас (харесва ми на вуншен вид) сигурно и звука си го била :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, харесва ми Тъндърбърда и на Епифон. ако ми падне бас с такава форма втора ръка, дори да е копие, бих сложил ръка в/у него (малко тафталогия се получи).

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам :) Ма то не само формата е добра ... и звука е убиец ! <_<

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък в комбинация с нещо такова .... става направо куртач

behringer.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В комбинация с последното не бих се прежалил да го пусна. По-скоро ще си го слушам акустично, ама се научих, че Берингер стават само за ограничен бюджет и то ако си свириш у вас. С това на сцена (през него и в пулта), или на репетиция не бих свирил при никакви обстоятелства.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно с това ли?!

по-скоро

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха .. сори за грешката :Р ... но доста хора са ми казвали че Thunderbird е най добре да е със Behringer !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Пич, излъгали са се УМОПОРАЧИЕЛНО грубо!

Разяснение - Берингера е марка която краде чужди разработки, и ги продава на домашните свирачи като нас. Не звучат особено добре(макар че има и прилични попадения), ремонтират се....трагично до колкото знам, и т. н. А това което си постнал, е крайно слабо за нещо друго освен да си свириш у вас.

Този който ти е казал такова нещо, или не е разбирал изобщо, или умишлено те е метнал.

Колкото по читаво кубе му намериш на баса(или глава и колона/колони), толкова по-добре ще звучи. Аз не смятам, че разбирам особено, истински запознатите с нещата ще ти обяснят.

И извинявай за кофти тона в първото изречение, но бях шокиран като го прочетох.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А .. Няма проблем :) и мерси за любезното обяснение все пак :no:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този бас е постван тук под път и над път,ама все пак:

6swirl1.jpg

:greenball:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

еми аз за първи път го виждам и ахнах ... много яко изглежда но аз лично не бих си го купил

нещо в последни време взех за Бонго да си мечтая а и днес изкочи един 2nd hand ... ;):slap::greenball::secret:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.