Jump to content
Българският форум за музиканти

Бас мечта?


vhcs

Recommended Posts

Моя бас си е бас ме4та... Да наистина стар и о4укан е... Да наистина имам жазмойност да сжиря на бас който изглежда някак си мнооого по внушително... но в крайна сметка това е което имам- Factor Правен преди 40 години. В България.

Сега обмислям да добавя в колекцията си един бас кух 4е се пак да има кухо джъга джъга в парка :Д: :) :) :D :D :metalist: :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя бас си е бас ме4та... Да наистина стар и о4укан е... Да наистина имам жазмойност да сжиря на бас който изглежда някак си мнооого по внушително... но в крайна сметка това е което имам- Factor Правен преди 40 години. В България.

Сега обмислям да добавя в колекцията си един бас кух 4е се пак да има кухо джъга джъга в парка :Д: :hysterical::beer::wub::):metalist: :metalist:

твърде малко разбрах от поста ти, но все пак ми стана интересно. Фактор, правен преди 40 години? дай снимка и подробности ако не те затруднява.

и, хора, опитвайте се някак си да използвате правилните буквички, да формулирате изречения на български език с подлог и сказуемо, ползвайте арабските цифри по предназначение; просто моите 2 стотинки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, харесва ми Тъндърбърда и на Епифон. ако ми падне бас с такава форма втора ръка, дори да е копие, бих сложил ръка в/у него (малко тафталогия се получи).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В комбинация с последното не бих се прежалил да го пусна. По-скоро ще си го слушам акустично, ама се научих, че Берингер стават само за ограничен бюджет и то ако си свириш у вас. С това на сцена (през него и в пулта), или на репетиция не бих свирил при никакви обстоятелства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък в комбинация с нещо такова .... става направо куртач

 

точно с това ли?!

 

по-скоро

А пък в комбинация с нещо такова .... става направо куртач
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Пич, излъгали са се УМОПОРАЧИЕЛНО грубо!

Разяснение - Берингера е марка която краде чужди разработки, и ги продава на домашните свирачи като нас. Не звучат особено добре(макар че има и прилични попадения), ремонтират се....трагично до колкото знам, и т. н. А това което си постнал, е крайно слабо за нещо друго освен да си свириш у вас.

 

Този който ти е казал такова нещо, или не е разбирал изобщо, или умишлено те е метнал.

 

Колкото по читаво кубе му намериш на баса(или глава и колона/колони), толкова по-добре ще звучи. Аз не смятам, че разбирам особено, истински запознатите с нещата ще ти обяснят.

 

И извинявай за кофти тона в първото изречение, но бях шокиран като го прочетох.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

еми аз за първи път го виждам и ахнах ... много яко изглежда но аз лично не бих си го купил

 

нещо в последни време взех за Бонго да си мечтая а и днес изкочи един 2nd hand ... ;):slap::greenball::secret:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.