Jump to content
Българският форум за музиканти

Behringer ама !


peshoy2k

Recommended Posts

Истината е в custom марката Behnikfen 21

 

 

:green: :green: :cheers: наздраве Фен ш'се вийм утре сигурно на концерта

 

 

Не, сериозно Peshoy2k кажи какво точно си си харесал в този vamp - може да има по-добър варинат от него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе кво мислите за това http://www.zzounds.com/item--BEHVAMPPRO абе копие на POD PRO и много евтинко бре, а има и мн хитри екстрички за външни процесорченцета дето POD-а ги няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми кефи ме че има send и return и там може би ще мога да си вкарам най-после нещо лампово или де да знам абе нещо аналогово че напоследък съм се издразнил от процесорния ми хипер мега тежък звук на диджитека ми имам gnx3 и нещо май много тежко звучи. ръчкам го тука ама нещо не мога да докарам нещо по-прилично за мелодична лека китарка например като му ръгна съвсем лекинко гейн ама колкото уж лекичко да има и като започне да ми вие металски и се дразня. де да знам нещо ме дразни много са му агресивни ефектите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя vamp-pro е стар. просто си е един вамп направен на рак и нищо повече. има малко повече екстри само. нищо особено

Абе то и за Line6 четох, че карат по същата метода - слагат POD-а го в по-голяма кутийка, две-три копченца повече и айде с петстотин гущера отгоре.

Излиза, че пак сравняваме двата бъбрека, само че сложени в по-големи кутии.

POD-то определено е много по-прехвалено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Pro версиите съвсем не са само две-три копченца екстрите. АД/ДА коверторите са с по-добра резолюция и динамика най-малко и оше една купчина екстри има.

 

И двете не струват. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.