Jump to content
Българският форум за музиканти

Rock Jam 6


zanev 70

Recommended Posts

Нещо се вдъхнових и бочнах малко солачки... Zanev, парчето е много яко Жам и солачки. Текста ми е малко тъп, за 1 час това измислих. Днес понеже съм по- свободен и са закрастих, благодарение на теб, брато... :D:):virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

...и отново :D:virtuoz::recourse: :recourse: .... много хубави неща си изсвирил , харесват ми много и като стил и като изпълнение и като тон на китарата , фразиране , необходимата доза сложност .... абе с една дума браво ..... не знам дали ще ти е проблем да ми се обадиш по скайпа за да ми ипратиш смесен файл на вокалите без ефекти и файл със солото за да пробвам да ги миксирам и аз пък и да го направим цялото парче както си следва - след солото пак да има пеене и т.н. .. скайпа ми е Zanev1970 .... още веднъж браво пич :) Цеко :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Благодаря! Удоволствието е мое. Ако искаш може да помисля още малко за пеене накрая за да звучи завършено и тогава да ти ги пратя, става ли? :).. Ако пък вместо това се включи някой клавирджия да жулне нещо още по-добре... А китарата съм я писал с V-Amp2. Гледам че се оттърват от тоз ефект ама кат се почовърка става прилично...

Редактирано от mengel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както решиш ..... а за V-Amp2 го знаем дето се вика ..... имах такъв до преди 2-3 месеца .... но в последно време съм изцяло на софт процесори - Amplitube2 , Guitar rig 2 , Revalver MK 2 и не се оплаквам ..... чакам с нетърпение довършения вокал , ако разбира се решиш да го довършваш , щото не е проблем да копираме първия куплет още веднъж ... и така ще стане ... Цеко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя път ни ударихте у земята.незнам да ли ще се свестя скоро. :);) ;) :surprise: :surprise:

 

:cheers2: за добре свършената работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра...заформя се класическа рок хава B):drummer: - поздрави на всички участвали дотука - гръмнали сте бараката - ще гледам да се включа със някое вечерно солце след работа да издухам напрежението и да избия кочината....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата на джема е страшна!

 

Наистина са гръмнали са бараката с малко тротилец....4-5 тона.

 

Браво на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебаси и изродите сте бе хора,за пореден път ме разбихте!!! ;) Евала,евала,евала... :metalist::headbang::cheers2:

 

http://media.putfile.com/Jam-6

 

П.П.Занев,приятелю много се кефя на твоите идеи... :drummer::dance::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евалла , аферим , машала ..... каквото и да кажа ще е недостатъчно за кефа който получих от това което си записал Пешо ... браво френд , а така дето се вика .... радвам се че ти харесват нещата , но знай че удоволствието е изцяло взаимно .... дай боже да дадеш малко начален тласък и на другите обичайни заподозрени участници щото нещо много се спотайват в тъмното ,а е крайно време да врътнат и те нещо та да се облажим ;):drummer: ........ много солиден поглед имаш и знеш за кво иде реч м свиренето на рок музика .... още веднъж бравос ... дай боже всекиму дето се вика ... Цеко :metalist::headbang::cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Занев, много е яко парчето и не можах да се стърпя :music336:

То трябваше да почивам, ама шило в торба стои ли...

 

Rock Jam 6

Редактирано от Chrysalid
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така бе братче ..... Chrysalid приятелю , супер хава си заформил ... заслужаваше си чакането .... и много идейно бе ..... браво , еваларка ти правя .... бях почнал да се отчайвам щото нещо се закучи джема - за две седмици мисля че само трима се включиха - естествено по подобаващ начин - Fashion , ultramega и mengel .... от топлото ли , от що ли , друг път се изреждаха по 10 участника за същия период .... ама се оказа че е затищие пред буря ... още веднъж браво :metalist::):cheers: .....

... двамцата с Пешо за един ден хвърлихте по един мръснишки начин ръкавицата на китарното войнство във форума .... сега да видим как империята ще отвърне на удара .. о йееееее . Цеко :recourse:;):cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цеко, радвам се че ти допадна тоз вариант. В интерес на истината не съм го мислил кой знае колко, пък и не ми се щеше да се въртят безкрайни сола през цялато време, затуй - повече темички :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехаааааа тук вече зверовете излязоха от бърлогите и налазиха :) браво Ултамега Пепиньо и Бобз! :) Много мелодия и хармонии + техничност при Боби и лудницата която си е характерна за Пепиньо! Аз позаписах едно солце но ще го довърша утре вечер че много ми се спи апък не искам да го претупам ;) Чакаме земята да се разтърси скоро и от тежката артилерия:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.