Jump to content
Българският форум за музиканти

Rock Jam 6


zanev 70

Recommended Posts

ultramega приятелю , много приятно се е получило , не се коси - не си мазал отгоре ..... естествено всички сме наясно че нито ти , нито аз , както и огромна част от форума не сме професионални музиканти и винаги има кво да се желае в свиренето ни но това е нормално , все пак идеята я знаем - да се свири , да върви купона , пък и всеки път малко подобре от предишния , така че горе главата и поздравления за това което си направил :unsure: има обаче и един малък проблем - през цялото време на записа се се чува един бъз който е доста по силен от нормалното - дали от някой кабел или що не знам но моя съвет е да врътнеш още веднъж джема без него - ако може де , щото правя колекция на всички изпълнения на джемовете които съм пускал и като му дойде времето ще ги пусна подредени , прошноровани и т.н. във форума за да е всичко по прегледно и всеки да си ги сваля ако желае . но като казах не е задължително да го правиш . жив и здрав . Цеко :rockband:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

здравейте,добре си прекарвате тук гледам.само да ми мине държавнио,да си връжа новите адапторе и ша влеза в правия път.може да направя и опит за възкресение от пепелта на предния джем че и тогава не бях в час.айде сполай ви и свирете колеги че си е е***о майката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, първо да се извиня за 6ТЕто, не можах да се оправя с кирилизатора, този път не съм си у нас ама като се прибера 6те ударя и аз, сполай ви и от мен, 6те ви слу6ам, много ме кефите :hysterical::rocker:;):hysterical::hysterical::wub::virtuoz::):beer::pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... да няма да е лошо малко да вземе да се пораздвижи този джем , че взех да си мисля че слънцето яко е умързиливило всички ни :hysterical: .... абе лошо няма , в крайна сметка на който му се свири ще свири ... както знаем нищо не е задължително .... да живее свободата :hysterical: Цеко :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Много як джем се заформя, ето и малко вокали от мен. Не съм певец ама... Цък Цък

 

 

Песента е станала много добре <_<;);):happy: поэдрави

Редактирано от tocata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О йееееее ..... mengel приятелю , не знам дали си певец или не си но много ме изкефи - браво пич ;):happy::dance: даже и текст си му направил доколкото чувам , още веднъж браво ..... най малко съм се надявал някой вокали да запише ...... а за начина по който си аранжирал бек вокалите на ... не знам как да го нарека , може би втори бридж , единственото което ми остава е копирам определено количество пъти този символ :) :) :recourse: :recourse: :recourse: ........ супер ме изкефи ..... че ти ако официално беше певец кво щеше да стане тогава .... мале , мале ...

.....пък и дано това даде тласък на китаристите щото нещо се спотайват все още по голяма част от тях ......

Цеко ;)<_<:metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ми харесва песента - rock on - <_>

Аз също ше се включа, че много ме кефи .... ама засега съм имал време само за ритъм партии, така че малко по после както се казва ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mengel, човече - много яко си го направил...направо ми се прииска да заплющя арпежи и хармоничен минор накрая <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

За съжаление са ми възпалени сухожилията на ръцете и не мога да пиля стружки...дано да не е задълго... :)

Редактирано от Chrysalid
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.