Jump to content
Българският форум за музиканти

Метъл Джем


BlueZone

Recommended Posts

И аз щях да се включа, ама след Делян мисля тактично да си оставя китарката на стойката :blink:

 

Много яко :):):)

 

Ама ти много интересни идеи имаш :) ...браво само така, аз лично не видях грешки, а на моменти имаш доста интересни пасажчета изкефих се :) Продължавай да джемиш включвай се смело! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 115
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

shadow - интересен стил на свирене имаш - запомня се :)

 

Бравос на всички.

 

Айде, чакаме още включвания :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз щях да се включа, ама след Делян мисля тактично да си оставя китарката на стойката :metalist:

 

Много яко :metalist::metalist::metalist:

 

Ама ти много интересни идеи имаш :) ...браво само така, аз лично не видях грешки, а на моменти имаш доста интересни пасажчета изкефих се :metalist: Продължавай да джемиш включвай се смело! :punk_guitar:

 

Teleriq, обръркал си поста да цитираш човече :metalist:

:)

Горните редове се отнасят за shadow, не за мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Айде реших и аз да се набутам при батковците...

 

Дойдоха ми няколко идеи, макар че не си пасват една на друга.... Ко да праим, това е футболът. Толкоз си мога :punk_guitar: Ще познаете кога минавам 12то прагче по фалшивеенето на китарата :)

 

http://media.putfile.com/Fenix---Metal-Jam-Chrysalid

 

Сега като го слушам малко ми звучи все едно съм наподобил Делян, ама не съм искал.... :) То и без това не се е получило...

ааа и по едно време в началото ме изби малко на Final Gates :metalist:

Редактирано от Fenix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:bravo: Браво на всички. Сташни сте.

 

Днес и аз записах нещо съвсем непретенциозно :blush:

Колкото да не остана безучастен.

 

Metal-Jam

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Феникс много добър тон хареса ми! Ултрамега - интересна идейка си вкарал супер звуква на места, може би трябва само да си поиграеш по тона с който записваш - ако искаш може да подискутираме и да получиш някои полезни съвети да звукнеш по добре :rocker: Иначе хавата си я бива и джема се поразнообрази...:) А по горе ми сложи автоматично тоя цитат и съм забравил да го изтрия в бързината не съм имал за цел да те цитирам хахах стават такива грешки ( казал таралежа и слязъл от телената четка ) :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички участници в джема направо ме разбиха.Накрая и аз намерих време да драсна нещо. Ето и моят малък принос: Тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ултрамега - интересна идейка си вкарал супер звуква на места, може би трябва само да си поиграеш по тона с който записваш - ако искаш може да подискутираме и да получиш някои полезни съвети да звукнеш по добре :)

 

@Telerig ,Винаги пеиемам съвети относно звука,( пък и за свиренето ) особено от такива всепризнати като теб.

 

@Fashion , страхотни идеи си вкарал :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fashion - братче, много готини идеи си вкарал. Щеше ми се да го чуя цялото и с другите части - все си мисля, че ще ти се получи добре :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ultramega , радвам се ,чети допадат идеите ми. :recourse:

Chrysalid, за съжаление имам много малко свободно време.Старая се максимално да съм съпричастен във форума. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Fashion - знам как е с времето всички сме така :bravo: обаче въпреки всичко е гот да си забиваме еи тъй яко и да се кефим на идейките си взаимно - евалата за солцето дето си изпипал :) ....Лорд оф Даркнес - освен че е маниашко солото на този клавир друго не мога да кажа ... бруталийка отвсякъде! :thumbs_up::hooray::bravo: Ултрамега - сподели ако искаш с какво си записвал - китара ефектчета и софтуер :bravo:

Редактирано от Telerig
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.