Jump to content
Българският форум за музиканти

Метъл Джем


BlueZone

Recommended Posts

Ей тука едно парче ви давам да си джемите на него. Предназначено е за всички видове инструменталисти и певци, така че, чувствайте се свободни да се изявите по какъвто начин ви хрумне:

 

Metal Jam

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 115
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Много кефи парчето. Ако остане време бих драснал нещо отгоре въпреки ,че ми изглежда напълно зъавършено като идея.Не е зле първо някой вокал да запише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз си мислех, че ще е добре да има и вокални и инструментални версии в зависимост от предпочитанията на джемещите :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко е станало - браво :pray:

 

Обаче малко ми се губи пауъра на припева.

Що не пробваш някаква малко по-висока партия там с по-задрана бленда и да речем някакъв двуглас - мисля, че ще стане съвсям яко в комбинация с другото пеене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо се вдъхнових от темата за екстремното пеене, та реших да свърша известни глупости по тази композиция с помпозното заглавие The Beast Within

 

Всякакви прилики с името на едно парче на Christina Aguilera са напълно случайни :)

 

The Beast Within

 

 

 

 

П.П. Някой път, кат' се науча да пея, ще го направя като хората :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АБе как може още да нямаш група, да свириш, да участваш в българския ъндърграунд?! Ти си за бой, Зашев, стига киснал пред компа, събирай група, просто си отвратителен!

До Коледа да си готов!

 

П.П Дай нещо по-тежко, да си грухна , а....? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ами мислиш ли? Едно вече съм ти насрал.

Ако нямаш нищо против...

И е лекинко нещо, скоро ще се чуят стружки, вопли.

 

Малко ми трябва.

Но направи нещо по въпроса, щото това си звучи профи, което е дефицитно в този хубав форум.

 

Свири бе!

Сори, обаче в Маската не можаф, друг път, надявам се.

И отделно, не виждам опция за даунлоуд.

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зашев абсолютен фен съм ти брато....имаш зверски идеи наистина! От това парче биха излязли най малко 5 хитови варианта в различни стилове ако се разработи по различен начин...бих драснал някоя китарка колкото да го окипазя за джем идеята....но за мен това си е да си се направи и запише от истинска банда определено!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми драснах едно солце тука да дам тласък на джема...не е кой знае какво ама нямах саунд щото записвах след 11 вечерта и на слушалки се мъчих с разни ВСТ хави да докарам нещо ама си личи аматьорщината де...

 

цък цък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.