Jump to content
Българският форум за музиканти

Death-lack Of Comprehension


yakiya

Recommended Posts

Бах'маа'му! :punk_guitar:

Барабанис'чето разказва!

Евала!

п.п. Това ми се струва като сборна формация от бивши и нстоящи Suffer H членове, така ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ауу верно сте много зли, като пренабрегнем кофти звука, кавъра кефи яко

тъй и тъй сте се посабрали, що не фанете да ударите някое лайв-че с такива ми ти жички :whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отзивите.С барабаниста и другия китарист Мишо (Scavenger) от '89-та до 95'та имахме група-Абразура.Бяхме направили десетина парчета,но така и не видяха развитие(ако въобще може да се развие траш метъла в България).Свирехме доста кавъри:Slayer,Sepultura,Death,Destruction,Kreator,Sodom,Pantera,и много други.Та оттогава са ни тези познания.Сега се събираме 2-3 пъти в годината.Ама при такива положителни похвали,човк почва да се замисля.А и вече имам доста подходяща репетиционна и удобства за запис.Ще трябва май да отделям повечко време за джънгър и стружки. И небезизвестния басист Илиян от Пропаганда,на който трее да му навием 2 винта ,та да си закача колана на баса.

Има още видео записчета от вчера,ма трее да се обработи малко и ще пусна пак нещо.

 

Па да земеме да организираме едно лайвче с кавъри на нашите любимци ,викам! 4-5 групи нещо?А?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С барабаниста и другия китарист Мишо (Scavenger) от '89-та до 95'та имахме група-Абразура

 

Репетирахте в края на кв. "Надежда" в една агро постройка в някакъв двор. Слушал съм ви в репетиционната, по това време бях басист на група "Гръм" (малей!) и често се мотаех със съкварталците ви от "Бедствен район". Даже съм свирил няколко пъти във същото помещение.

Яка банда бяхте, много се кефех как свирите "Сепултура"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве мънинкия деду влиза в кадър долу в десно малък яки ли е? ;)

мноооооооого мноооооооого детско докосна в мен парчето

много сте напред с материала.

А барабанюгата просто коси!

Гледаш го един такъв нормален овечец :tomato: а как сипе картофите не е истина

 

:)

 

ше го гледам към 10 пъти сигурно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кадрите говорят сами за себе си - нямам думи!!! Е тоя човечец, нормалния на барабаните е нормално да ги сипе картофите щот не се занимава от скоро с тва нещо - фен съм на всички появяващи се във видеото!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора - Дет изсвирено толкова добре !!!!!!! B)

Нямам думи - всичко преди мен беше казано! :)

Ако може да праснете и нещо от Symbolic или perseverance-a ..... ще се смачакам!!!!

 

П.П. Тези хора дадоха да се разбере - няма невъзможни неща! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Абе малко пресилени са некои изказвания.Може би ,защото звука е кофти и не се долавя голямата разлика от оригинала.Та:китарите съм ги 'фащал по слух(отдавна)-тогава немаше таблатури.Са като гледам в Ю-тюб-а младежите как дробят,1 към 1-направо ми настръхват косите.Барабаните са далеч от истината ,но принципа ни е да се вмъкват максимален брой удари в секунда :hooray: .Текста немам спомен как е точно.Единственото което се стремим е ,че гледаме да предадем емоцията и настроението ,което сме усетили от музиката.А и в домашни условия човек не може да се раздаде като на концерт.С тия хвалби ще полетиме към звездите много бързо и няма да може да се говори с нас.Но благодаря на всички.Продължаваме да подържаме любимата музика. :headbang::headbang::headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еййй,благодаря за всички тези хубави думи и честно казано никога не съм чувал такива добри отзиви за това което правиме а това деиства много стимулиращо и ме кара да се замисля за още по сериозно свирене :):recourse:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.