Jump to content
Българският форум за музиканти

Идея за размяна на сингбеци (караокета)


Annabelle

Recommended Posts

С риск да стане реклама - ако ножа опре до кокала и някой не може да си осигури сингбек, който му е важен - аз съм на вашите услуги :surprise:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли инструментал на някои от следните песни: One way or another - blondie

нещо на Bethany Joy Lenz; Kiss me - sixpence; cascada - Bad boy, everytime we touch

Много благодаря предварително!!! :):greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, явно не съм била ясна с намека... ДА - имам един или няколко от тези инструментали и с това отговорих на въпроса :hysterical:

Нека ако някой търси нещо направо да дава някви координати... няква информация как да му се помогне... Така само си пишем по няколко пъти, а и (когато не сте дали айсикю номер) сте неоткриваеми, докато не решите да си прочетете темата :ph34r: (С ЛС не става, както си мислеше Нотичка)

 

Та значи:

- Момчешки свят -> нямам, сори :hysterical:

- Jesse McCartney - Because you live -> сваля се в момента :hysterical: Няма да мога да го чуя дали е добро, но поне има нещо.

- Blondie - One way or another -> сваля се в момента :hysterical:

- Bethany Joy Lenz -> не намирам, сори :hysterical:

- SNTR - Kiss me -> имам го :hysterical:

- Cascada - Bad boy -> не намирам

- Cascada - Everytime we touch - сваля се в момента :ph34r:

 

Утре вечер заминавам. Така че - кажете кой какво и къде :ph34r:

:hysterical:

Редактирано от Elly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся си инструментали на Ella Fitzgerald-"Dindi","Gentle rain","My romance","A fine romance" :(

Stevie Wonder-"Overjoyed"

Много благодаря предварително! :cheers2::cheers:

 

e-mail: lili_noti4ka@abv.bg

Редактирано от noti4ka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Включвам се и аз помощ да предлагам... :) !Имам всякакви инструментали,на много изпълнители и групи,на най-различни езици... :recourse: Ако ви трябва нещо,казвайте-почти съм сигурна,че ще го имам! :recourse: Искам да помоля тези които разполагат с Бг инструментали,да споделят какви имат :) ! Аз имам и българки,но 90 % от тях састудийни,и ги разменям за други съответно :recourse: . Ще се радвам да помогна с нещо!...Ще се радвам,ако и вие помагате.. :recourse:

Важното и обич да има.. :recourse::recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да стане реклама - ако ножа опре до кокала и някой не може да си осигури сингбек, който му е важен - аз съм на вашите услуги :rolleyes:

 

 

Здрасти , можеш ли да ми измайсториш сингбек на Щурците - Рок в минало време или ако не те затруднявам -

Старите муцуни - Да живее Rock & rolla .

Много ми трябват а никъде не ги намирам.

Ако имаш свободно време и не е проблем де.

 

Ето и нещо от мен което става за пеене:

Sunrise Avenue - Fairytale Gone Bad

http://4storing.com/893ig/70abf1449c02bbb8...ac3a113312.html

Редактирано от chukovi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thumbs_up: някои ще може ли да ми даде инструментал на песента Cascada- Everytime We Touch само че на бързия варянт мн ми трябва :punk_guitar: миси предварително :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спешно ми трябва песента на michelle branch ''ARE YOU HAPPY NOU'' - ДО 30 август може и без китари тях ще ги запишем на живо

очаквам оферта

 

Намерих ти само midi. Не знам дали е добро... По принцип ако имаш няква програмка, можеш да си го дообработиш, още повече, че не ти трябва китара. Кажи дали да го пращам или очакваш по-добра оферта :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

в търсене през последната 1 година не намерих ни един синбек на Васил Найденов и Силвиа Къцарова - Моля се и Огън от любов, моля ако някой ги има да стане поне малко съпричастен :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
а и да ви кажа аз какво имам

 

Тони Димитрова-Бургаски вечери

Тони Димитрова-Ах морето

Тони Димитрова- За тебе хората говорят

другите се повтарят от горните:hysterical:

Моля те, качи ги, както и ако някой има още български, ще съм му много благодарна! :-(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.