Jump to content
Българският форум за музиканти

Идея за размяна на сингбеци (караокета)


Annabelle

Recommended Posts

Здравейте!Ами трябват ми два сингбека ако някой ги има ще се радвам да ми  пише :)

All that jazz  Life is a cabaret

Благодаря предварително

Редактирано от гвендолин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
Отговорено (Редактирано)

Нa някой да му се намира караоке/сингбек/инструментал на Anouk - It's So Hard? :unsure:

Здрасти, :) на мен ми се намира. Ако още търсиш, прати ми твоя и-мейл на "лични съобщения" и ще получиш Anouk. :)

Редактирано от MISS_SUNSHINE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :) и от мен едно запитване... дали някой е попадал на следните инструментали?!?

 

Skunk Anansie - Selling Jesus

Skunk Anansie - I can dream

The Cranberries - Promisses

Anouk - The dark

Guano Apes - Quietly

Guano Apes - Rain

 

Аз предлагам:

Anouk - So Hard

Skunk Anansie - Weak

Skunk Anansie - Hedonism

Особена версия на Deep Purple - Smoke on the water... за съжаление липсва третия куплет...незнайно защо.

 Горе изброените са с доста добро качество, купих ги от един сайт за инструментали... имаше и още нещо, ще погледна какво беше :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Smoke .... имам фул трака от серията Jam With ...  :)

Всъщност имам около 25-26 албума от тази серия и още толкова от Lick Library Jamtrax , ако някой желае и т.н :)

Въпреки, че всеки може да си ги дръпне от руския тракер - http://rutracker.org  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

В следващите два месеца, сиреч - до края на септември, ако  някой желае  бекинг тракове ( но само в бразилски стилове - боса, самба и т.н. ) ,  на разни джаз стандарти, да пише на Л.С. име на тема, тоналност и темпо и мога да правя около 4-ри минутни такива. :) 

Не ми коства усилие , докато тренирам за концентрация  да правя такива и нищо не искам на среща. :)

Ето и да чуете нещо като демо и ако ви кефи и т.н. и т.н.  ...... :)

 

https://soundcloud.com/parsek-backing/route-66-f7

 

https://soundcloud.com/parsek-backing/house-of-the-rising-force-am

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Не ми коства усилие , докато тренирам за концентрация  да правя такива и нищо не искам на среща. :)

 

 

Имам в предвид че голяма част от деня свиря разни теми в бразилска посока в момента и понеже докато  :virtuoz:  гледам и да записвам всичко , та като тренирам за акомпаниране нищо не ми коства ако някой има необходимост от такъв китарен трак да му направя и т.н. :)

 

Иначе тренирам за да задържа концентрацията през цялото време на  :virtuoz:  и ми е без значение в/у коя тема точно и т.н. :)

Така че и за това съм постнал два трака , ако на някой му харесва и смята че има необходимост , да драска Л.С. и т.н. ...  :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравейте,

Не знам дали точно тука му е мястото, ама искам да помоля някой, който има опит с пазаруването от интернет с кредитни карти, да ми изтегли едно инструменталче. Ще му пратя парите по пощата. Ето линка http://www.karaoke-version.com/mp3-backingtrack/bon-jovi/these-days.html Трябват ми и двете версии - със и без беквокали. Като се поръчат наведнъж, има намаление, т.е двете трябва да излязат 2,68$. Ако някой се навие да ми помогне, да ми пише на лични да се разберем за парите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте, колеги! Търся инструментала на песента " Нова година" в изп. на Богдана Карадочева и Васил Найденов. Ще съм благодарна да ми помогнете.Предварително благодаря.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Търся инструментала на песента " Нова година" в изпълнение на Богдана Карадочева и Васил Найденов.Някой може ли да ми помогне и да го сподели?Предварително благодаря!:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Аз имам тези:
Franz Schubert - Ave Maria в миди формат в две различни тоналности.
Sweet Child O'Mine - Guns N' Roses
Sway - Dean Martin
Васил Найденов - Адаптация

 Георги Станчев - Ти ужасно закъсня
Сигнал- Сбогом

​Сигнал- Да те жадувам
​Сигнал - каскадьори
Диана Експрес - Танцувам Блус
Емил Димитров - Моя страна, моя България 
Мария Нейкова - Вървят ли двама 
Паша Христова - Една Българска Роза 
ФСБ - След 10 години

Щурците - Две следи
Щурците - Среща

  • Остналите сингбеци са в мп3 формат

Ако някои иска нещо да свирка!  :singer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз имам тези:

Franz Schubert - Ave Maria в миди формат в две различни тоналности.

Sweet Child O'Mine - Guns N' Roses

Sway - Dean Martin

Васил Найденов - Адаптация

 Георги Станчев - Ти ужасно закъсня

Сигнал- Сбогом

​Сигнал- Да те жадувам

​Сигнал - каскадьори

Диана Експрес - Танцувам Блус

Емил Димитров - Моя страна, моя България 

Мария Нейкова - Вървят ли двама 

Паша Христова - Една Българска Роза 

ФСБ - След 10 години

Щурците - Две следи

Щурците - Среща

  • Остналите сингбеци са в мп3 формат

Ако някои иска нещо да свирка!  :singer:

Вече имам над 1 гб сингбеци в миди формат! Ако някои има желание скайпа ми е: c-o-v-e-r-f-i-s-t

   Поздрави, Иво 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Здравейте и от мен. Аз също търся 3 парчета на инструментал и те са: Тангра - Ако имаш време, Орлин Горанов - Да започнем отначало и Любо Киров - На края на света. Ако някой може да помага, трябват ми възможно най-скоро, благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.