Jump to content
Българският форум за музиканти

Идея за размяна на сингбеци (караокета)


Annabelle

Recommended Posts

Аз също имам доста инструментали, но не знам как пействате всички заглавия тук.

Обобщено български имам доста на Лили Иванова, Каризма, Д2, на Графа - Най-щастливия човек, Росица Кирилова - учителко, целувам ти ръка, Нина Николина - Не мога, Мери бойс не знам кво си - Непознати улици, Сигнал - Спри се и още няколко чалгийки на Слави Трифонов и Преслава, останаха от едно представление.

 

От чуждите имам много, като адски харесвам едно парче на Алекс Убаго - Син миедо а нада на испански е. Не е перфектно качество, но ако се намери някой мъж да ми запише вокали, ще слушам с най най голямо удоволствие.

 

Иначе предлагам като изпълнители само ще напиша, понеже имам по няколко парчета - Селин Дион, Марая Кери, Кристина в Килера (опа :) ), Шер, Дайдо, Шаная Туейн, Бритни, Бекстрийт Бойс, Бионсе, Анастейша, Алиша Кийс, Каскада

Имам и още доста мъжки - Ерик Клептън, Браян Адамс и доста други с по 1-2 парчета.. общо взето по-известни песнички.

 

Някои като например Селин Дион - Тинк Туайс е с беквокали.

 

 

Аз търся песента Двама, някой се хвалеше, че я има, но така и не можах да я намери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а и да ви кажа аз какво имам

 

Тони Димитрова-Бургаски вечери

Тони Димитрова-Ах морето

Тони Димитрова- За тебе хората говорят

другите се повтарят от горните:)

 

 

Много спешно ми трябва инструментала на Тони Димитрова - За тебе хората говорят

Ще ти бъда много благодарна, ако ми я изпратиш на zorka_velinova@abv.bg

За бъдеще и аз ще помагам с каквото мога, макар че все още съм начинаеща :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имате ли идея откъде може да се намират инструментали на бг изпълнители, защото явно на чужди се откриват в youtube примерно, но на бг - нищо не намирам? :)

 

Някои БГ изпълнители си правят двойни албуми и вторият диск съдържа инструментали. Например Лили Иванова скоро пак го направи.

За съжаление обаче това го правят повече изпълнителките...жените...незнам защо. А пък аз все си търся мъжки песни и не намирам!?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също имам доста инструментали, но не знам как пействате всички заглавия тук.

Обобщено български имам доста на Лили Иванова, Каризма, Д2, на Графа - Най-щастливия човек, Росица Кирилова - учителко, целувам ти ръка, Нина Николина - Не мога, Мери бойс не знам кво си - Непознати улици, Сигнал - Спри се и още няколко чалгийки на Слави Трифонов и Преслава, останаха от едно представление.

 

 

Много и спешно ми трябва на Росица Кирилова - Учителко целувам ти ръка!!! Моля ако можете да ми я пратите на пощата ми - ralitsa_1991@abv.bg :) Благодаря предварително!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте!

Рядко посещавам форума (за което съжалявам) , но просто времето ми е ограничено.Относно темата - много бих се радвал , ако някой ми даде инструментала на Vaya con Dios - Nah Neh Nah.Търсих го с часове , но единственото което намерих беше един .midi файл , което никак не ме устройва :/ .

Всеки който може да ми помогне с това парче може да се чувства свободен да пише на ПМ:thumbs_up:

Благодаря ви предварително!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет

Събирам си репертоар и моля, за помощ, мога и да си заплатя. Трябват ми бг песни, както и чуждоезикови, по възможност и текстовете. Женски песни и тоналности.

Аз също разполагам с някои неща, но не са много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Някой има ли инструментала на песента на Теодор и Невена - Всеки път обиквам те

много ми е спешен

email:malkia_joe@abv.bg

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Издиврвам някой много спешно да прати на Васил Найденов и Силвия Кацарова - Моля се на сингбек, :pray: поща:xero@taifata.com благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.