Jump to content
Българският форум за музиканти

Идея за размяна на сингбеци (караокета)


Annabelle

Recommended Posts

Абе при условие че ви предлагам готови синбеци с доста добро качество, защо никой не пише... :) Няма ли певици в този форум?...Айде пишете и да нямате какво да замените! Ако ви трябва някакво парче много ще ви го дам- не се срамете да попитате! :)

П.С. Или може би всички си пеете с банди...Аз също така, но когато нямам възможност да пея с група, си пея с тях или пък си репетирам сама...

Здрастии ;]] наистина много спешно ми трябва сингбек на песента на Нели Рангелова - Необясними Неща (Мой Стих) . . Многоо благодаря предварително ;] ;) Много се извинявам също нямам какво да заменя . . надявам се да не е проблем : )

Редактирано от Wero
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ми спешно на Cascada - Every time we touch Много ви моля, който има интрументала да ми го прати на email nightmare_voice@abv.bg Благодаря ви много ;)

получих лс пак го качвам но е миди :)

http://www.speedyshare.com/708782716.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хванах се да обработвам мидито и мисля, че до сутринта ще съм готов с инструментала. Ако някой иска да запише бековете, за да стане бекинга по-добър, нека си каже :music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успях да го довърша преди да падна умрял от недоспиване! Ура! Няма много общо с оригинала, понеже нито имам достатъчно такива семпли (е никой не поиска симфонично парче да му направя, значи! :Ь), нито мидито беше достатъно подробно. Все пак, бая се постарах, дописах два-три трака, семплирах го, посмесих го и - ей го (в) на: Cascada - Everytime We Touch (instrumental) ;) Надявам се да свърши работа :)

А сега отивам да спя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде по-нагоре беше писано за песента: Blondie - One way or another !Някой я има много моля да ми пише.

Също търся сингбек на песните:

 

Lee Ann Rhymes - Can't Fight The Moonlight

 

Lee Ann Rhymes - Life Goes On

 

Right Kind of Wrong (LeAnn Rimes)

 

Thousand Miles - Vanessa Carlton

 

Или някоя друга песен на LeeAnn Rhymes, много ще се радвам. Ако никой не знае от къде да сваля, моля пишете ми на ЛС за подобни песнички, както и за български за женски глас...

Благодаря предварително =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нека и аз се включа по темата. знам че може би не е мястото тук но ако някой има конкретни желания за backing traks. нека ми пише на: guvech@yahoo.co.uk поемам отговорност да му ги осигуря. Разбира се не ги раздавам дарум... надявам се че ще ме разберете. библиотеката ми е достатъчно пълна за да задоволя почти всяко желание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много на всички помогна ли ми, свършиха ми работа, като изключим, че утре е конкурса и няма да пея тази, но благодаря.. Който има нужда от нещо мой ред е да помагам :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Търся инструментала на Тони Димитрова- За тебе хората говорят. Видях, че и други са се интересували от него, ако може да може и аз да го получа, ще съм ви благодарен :P aaleks@abv.bg , ако пък стане и скоро ще съм и много задължен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Здравей,

 

интересува ме синбека на woman in love - хубав ли е, има ли бек вокали? Изобщо - става ли?

Ако ти трябват, аз имам доста инструментали на кристина агилера, и някои други - няма да ги идброявам понеже са доста.

 

 

 

Синбека има вокали и става, да... :cheers2: Пиши ми лично съобщение със е-мейла ти, на който да го пратя. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хмм, аз имам приблизително 40 000 инструментала, но за съжаление нямам почти нищо българско. Някой може ли да предложи нещо БГ ? Съответно аз мога да помогна с нещо чужбинско :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, трябва ми инструментала на Hoy на Глория Естефан. Можеш ли да ми го дадеш? Аз също имам доста инструментали, но нямам списък. Кажи какво ти трябва,може да го имам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.