Jump to content
Българският форум за музиканти

Идея за размяна на сингбеци (караокета)


Annabelle

Recommended Posts

Хора търся от известно време сингбека на една песен, ама не мога да я намеря(няма ли я, аз ли съм сляпа)...

Alanis Morissette - I'ma bitch(или само "Bitch"-различно се среща).

Ако някой има да казва... ;)

Преди години ми трябваше този сингбек,но така и не се намери,та се наложи да ми го правят...успех с търсенео.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз точно затова тука писах.

Навсякъде намирам други сингбеци и тая песен никъде ^_^ . Най-вече намирах Ironic... :surprise:

Claire , току що я пратих на noti4ka погрешка, тя може би ще ти я прати

Редактирано от VSTi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ хех това е щото песента не е на Аланис, а на Meredith Brooks :D И аз съм срещела да пише, че е на Аланис, но не е. Сега вече пробвай пак :greenangel: Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте:D) искам да попитам.. дали слу4айно0о някой има инструментала на Britney Spears - My Only Wish This Year :] наистина ми е много спешно... надявам се да можете да ми помогнете:recourse:)) :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Много ми трябва инструментал на песента "Жена на всички времена" на Петя Буюклиева. :happy::recourse::recourse::recourse: Моля ви помагайте, ще съм много благодарна. Аз също имам инструментали, ако мога да помогна с нещо само кажете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте!

Не съм от бранша, но много обича да пея. И аз като svetlety от известно време търся инструментала/сингбека на "Мой стих" на Нели Рангелова.

Ще съм признателна и безкрайно благодарна ако някой го има и ги сподели с мен.

 

Прерових нета но не намерих нищо.

Имам няколко инструментала, но едва ли ще ви изненадам с нещо, което нямате. Прегледах темата...

 

lilili@gbg.bg - това ми е мейла

 

Благодаря предварително на отзовалите се...

Редактирано от LillyLu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Трябва ми спешно на Cascada - Every time we touch Много ви моля, който има интрументала да ми го прати на email nightmare_voice@abv.bg Благодаря ви много :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ми намериш ноти и/или някакво миди, мога да се постарая да ти го направя. Това се отнася до всички - ако има нужда от помощ със сингбек, казвайте, ще помагам, колкото мога, само ноти/миди ми трябват :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ми спешно на Cascada - Every time we touch Много ви моля, който има интрументала да ми го прати на email nightmare_voice@abv.bg Благодаря ви много :)

 

Лошото е точно, че нито миди нито нищо не мога да намеря..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ми спешно на Cascada - Every time we touch Много ви моля, който има интрументала да ми го прати на email nightmare_voice@abv.bg Благодаря ви много :D

 

Лошото е точно, че нито миди нито нищо не мога да намеря..

http://www.bgshare.com/335878/everytimewetouch_cascada.mid

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.