Jump to content
Българският форум за музиканти

Annabelle

Идея за размяна на сингбеци (караокета)

Recommended Posts

Здрасти имам около 10GB караокета в мр3 формат но не съм им правила списък,някои са с вокали други без ако ви трябва нещо-насреща съм :thumbs_up:

е качи ги някъде, не бъди егоистка :)

Не съм егоистка но все не ми остава време покрай работа пътувания и участия,при малко свободно време ще се опитам да ги шерна,но засега искайте си песнички ако имам ще давам :)

случаино да имаш "Детски спомен"?

на някой да му се намира инструментал на "Не казвай любе лека нощ" ще бъда много благодарна :thumbs_up:

По принцип песента е безмензурна и ще е трудно да я изпееш с инструментал,но всеки акордеонист или клавирист ще ти направи

Аз търся някой подяволите най-накрая дали има на БТР - Спасение :surprise: търся го вече 2ра година :coolp:

мога да ти предложа елмаз и стъкло на БТР :D

мога да ти предложа елмаз и стъкло на БТР :)

Тази вече съм я направил :) може и някой инструментали на Сигнал, ако се намират :)

Аз търся някой подяволите най-накрая дали има на БТР - Спасение :) търся го вече 2ра година :)

Имам някакво миди... Ако искаш ще ти го пооправя сега и до довечера го имаш:)

Аз търся някой подяволите най-накрая дали има на БТР - Спасение :) търся го вече 2ра година :)

Имам някакво миди... Ако искаш ще ти го пооправя сега и до довечера го имаш:)

Ще ти бъда благодарен :) ! Ако и ти търсиш нещо кажи може да го имам ;)

Аз не търся, Херо - правя си :hysterical:

Иначе, твоето е готово... Беше ми малко твърде сухичко и... сложих малко и от мен (толкова малко, че най-добре да го пусна в раздел "Кавъри", а още по-добре направо в "Авторска" :greenangel:) Ето го: CorvusCorax - Спасение

Аз не търся, Херо - правя си ;)

Иначе, твоето е готово... Беше ми малко твърде сухичко и... сложих малко и от мен (толкова малко, че най-добре да го пусна в раздел "Кавъри", а още по-добре направо в "Авторска" :P) Ето го: CorvusCorax - Спасение

Страхотен си братле :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: фарли ме в тъча :hysterical:

Здравейте....искам да попитам дали някои има инстументал на Петя Буюклиева-полседната спирка и жена на всички времена.....аз също имам инструментали ако на някои му трябват само да каже :thumbs_up:

на някой да му се намира инструментал на "Не казвай любе лека нощ" ще бъда много благодарна :thumbs_up:

Дай ми поне тоналност, в която я пееш, а още по-добре, едно акапелно изпълнение, за да имам горе-долу по какво да се водя, и ще ти направя инструменталче. И без това ми е любима песен, защо да не и се помъча :)

:thumbs_up: Много ми трябват няколко песни! Ако някой може да помогне, да свирка! :)

Nightwish - Sleeping sun

Nightwish - Angels fall first

Helloween - A tale that wasn't right

;)

^ имаш ЛС

Хора търся от известно време сингбека на една песен, ама не мога да я намеря(няма ли я, аз ли съм сляпа)...

Alanis Morissette - I'ma bitch(или само "Bitch"-различно се среща).

Ако някой има да казва... :blink: