Jump to content
Българският форум за музиканти

Annabelle

Идея за размяна на сингбеци (караокета)

Recommended Posts

С риск да стане реклама - ако ножа опре до кокала и някой не може да си осигури сингбек, който му е важен - аз съм на вашите услуги :surprise:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся инструментал на тази песен Jesse McCartney - Because you live .Благодаря предварително:)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли инструментал на някои от следните песни: One way or another - blondie

нещо на Bethany Joy Lenz; Kiss me - sixpence; cascada - Bad boy, everytime we touch

Много благодаря предварително!!! :):greenangel:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, явно не съм била ясна с намека... ДА - имам един или няколко от тези инструментали и с това отговорих на въпроса :hysterical:

Нека ако някой търси нещо направо да дава някви координати... няква информация как да му се помогне... Така само си пишем по няколко пъти, а и (когато не сте дали айсикю номер) сте неоткриваеми, докато не решите да си прочетете темата :ph34r: (С ЛС не става, както си мислеше Нотичка)

Та значи:

- Момчешки свят -> нямам, сори :hysterical:

- Jesse McCartney - Because you live -> сваля се в момента :hysterical: Няма да мога да го чуя дали е добро, но поне има нещо.

- Blondie - One way or another -> сваля се в момента :hysterical:

- Bethany Joy Lenz -> не намирам, сори :hysterical:

- SNTR - Kiss me -> имам го :hysterical:

- Cascada - Bad boy -> не намирам

- Cascada - Everytime we touch - сваля се в момента :ph34r:

Утре вечер заминавам. Така че - кажете кой какво и къде :ph34r:

:hysterical:

Редактирано от Elly

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся си инструментали на Ella Fitzgerald-"Dindi","Gentle rain","My romance","A fine romance" :(

Stevie Wonder-"Overjoyed"

Много благодаря предварително! :cheers2::cheers:

e-mail: lili_noti4ka@abv.bg

Редактирано от noti4ka

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Включвам се и аз помощ да предлагам... :) !Имам всякакви инструментали,на много изпълнители и групи,на най-различни езици... :recourse: Ако ви трябва нещо,казвайте-почти съм сигурна,че ще го имам! :recourse: Искам да помоля тези които разполагат с Бг инструментали,да споделят какви имат :) ! Аз имам и българки,но 90 % от тях састудийни,и ги разменям за други съответно :recourse: . Ще се радвам да помогна с нещо!...Ще се радвам,ако и вие помагате.. :recourse:

Важното и обич да има.. :recourse::recourse:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
С риск да стане реклама - ако ножа опре до кокала и някой не може да си осигури сингбек, който му е важен - аз съм на вашите услуги :rolleyes:

Здрасти , можеш ли да ми измайсториш сингбек на Щурците - Рок в минало време или ако не те затруднявам -

Старите муцуни - Да живее Rock & rolla .

Много ми трябват а никъде не ги намирам.

Ако имаш свободно време и не е проблем де.

Ето и нещо от мен което става за пеене:

Sunrise Avenue - Fairytale Gone Bad

http://4storing.com/893ig/70abf1449c02bbb8...ac3a113312.html

Редактирано от chukovi

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спешно ми трябва песента на michelle branch ''ARE YOU HAPPY NOU'' - ДО 30 август може и без китари тях ще ги запишем на живо

очаквам оферта

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:thumbs_up: някои ще може ли да ми даде инструментал на песента Cascada- Everytime We Touch само че на бързия варянт мн ми трябва :punk_guitar: миси предварително :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
спешно ми трябва песента на michelle branch ''ARE YOU HAPPY NOU'' - ДО 30 август може и без китари тях ще ги запишем на живо

очаквам оферта

Намерих ти само midi. Не знам дали е добро... По принцип ако имаш няква програмка, можеш да си го дообработиш, още повече, че не ти трябва китара. Кажи дали да го пращам или очакваш по-добра оферта :punk_guitar:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,

случайно да ви се намира някой singback или midi на:

Подуене Блус Бенд или на Старите муцуни .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в търсене през последната 1 година не намерих ни един синбек на Васил Найденов и Силвиа Къцарова - Моля се и Огън от любов, моля ако някой ги има да стане поне малко съпричастен :punk_guitar:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
а и да ви кажа аз какво имам

Тони Димитрова-Бургаски вечери

Тони Димитрова-Ах морето

Тони Димитрова- За тебе хората говорят

другите се повтарят от горните:hysterical:

Моля те, качи ги, както и ако някой има още български, ще съм му много благодарна! :-(

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.