Jump to content
Българският форум за музиканти

Annabelle

Идея за размяна на сингбеци (караокета)

Recommended Posts

а и да ви кажа аз какво имам

Тони Димитрова-Бургаски вечери
Тони Димитрова-Ах морето
Тони Димитрова- За тебе хората говорят
другите се повтарят от горните:)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
може ли някой да ми помогне - [b]Brandy - Best Friend instr.[/b] За изпит ми трябва, а все още не ми се ще да я давам за дефазване ;]]]

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
[quote name='noti4ka' post='241543' date='Jun 25 2007, 09:23 PM'][quote name='ladyM66' post='241420' date='Jun 25 2007, 01:12 PM']Здрасти имам около 10GB караокета в мр3 формат но не съм им правила списък,някои са с вокали други без ако ви трябва нещо-насреща съм :)[/quote]

ако ти се намира хубав сингбек на Тина Търнър-Golden eye,мнооооого ще съм ти благодарнаа!!!Ще чакам ЛС :)
Аз също имам доста,ако ви трябва нещо и го имам ще се радвам да услужа
;)
[/quote]
Намерих ти го и мисля че е с добро качество пробвай
[url="http://rapidshare.com/files/40661905/Karaoke_-_Tina_Turner_-_Goldeneye.mp3.html"]http://rapidshare.com/files/40661905/Karao...deneye.mp3.html[/url]

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
[quote name='ladyM66' post='243165' date='Jul 2 2007, 11:55 PM'][quote name='noti4ka' post='241543' date='Jun 25 2007, 09:23 PM'][quote name='ladyM66' post='241420' date='Jun 25 2007, 01:12 PM']Здрасти имам около 10GB караокета в мр3 формат но не съм им правила списък,някои са с вокали други без ако ви трябва нещо-насреща съм :)[/quote]

ако ти се намира хубав сингбек на Тина Търнър-Golden eye,мнооооого ще съм ти благодарнаа!!!Ще чакам ЛС :)
Аз също имам доста,ако ви трябва нещо и го имам ще се радвам да услужа
:metalist:
[/quote]
Намерих ти го и мисля че е с добро качество пробвай
[url="http://rapidshare.com/files/40661905/Karaoke_-_Tina_Turner_-_Goldeneye.mp3.html"]http://rapidshare.com/files/40661905/Karao...deneye.mp3.html[/url]
[/quote]

Много ти благодаря!От тук успях да го дръпна :) Ще ми свърши работа 10x за услугата :)
Имаш едно кафе от мен :)
:drummer: Редактирано от noti4ka

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
[quote name='HeLL^AnGeL' post='242605' date='Jun 30 2007, 03:28 PM']а и да ви кажа аз какво имам

Тони Димитрова-Бургаски вечери[/quote]

Тази песен не е на Тони Димитрова май:cheers2:)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:greenangel: Не е много по темата, ама дайте нещо на [b]Dream Theater[/b], ако ви се намира. От година и половина съм караоке маниак и никъде нямат нищо на моята любима група, а ми се пее нещо на тях (не че мога де, важен е ентусиазмът).

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
здравейте :slap: търся усилено инструментала на песента Необясними неща-Нели Рангелова :tomato:благодаря ви предварително
а иначе и аз имам голяма колекция от караокета...ако ви трябва нещо пишете :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Искам да попитам някой има ли инструментал(хубав) на Fever?Ако отговорът е "Да"-ще го сподели ли? :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
^Не видя ли, че е в списъка ми в началото на темата? Пиши къде искаш да ти го пратя! :thumbup:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
[quote name='Carpe_diem' post='247462' date='Jul 20 2007, 04:36 PM']:thumbs_up: Не е много по темата, ама дайте нещо на [b]Dream Theater[/b], ако ви се намира. От година и половина съм караоке маниак и никъде нямат нищо на моята любима група, а ми се пее нещо на тях (не че мога де, важен е ентусиазмът).[/quote]

Здрасти!
Пуснах в мулето да се теглят 5-6 неща. Като се изтеглят (по-точно ако) ще пиша :thumbup:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отново имам нужда от помоощ :thumbs_up:
Търся си от няколко дни инструментал(може и за китара) на "Misty"-Ella Fitzgerald...
Благодаря предварително :rocker:

ПС: Срещала съм песента и под името Miss broun to U,само че тук е в изпълнение на някой друг :) Редактирано от noti4ka

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:thumbs_up: :rocker: Знам,че не му е тук мястото,но понеже песента не е много позната и за удобство давам линк,откъдето може да се чуе за ориентир ;)
[url="http://www.youtube.com/watch?v=l4Pe_uFbnlI"]http://www.youtube.com/watch?v=l4Pe_uFbnlI[/url]
Още веднъж се извинявам на модераторите :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Някой има ли на Момчешки свят-Двама с теб завинаги?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
[quote name='noti4ka' post='249380' date='Jul 29 2007, 11:32 AM']Търся си от няколко дни инструментал(може и за китара) на "Misty"-Ella Fitzgerald...[/quote]
В e-mule намерих 2 неща. Не знам дали ще ти свършат работа, още не съм ги чула.
Как да ти ги дам?:recourse:

А на [b]Dream Theater[/b] намерих:
- мидита: Another Day, Solitary Shell, Hollow Years, The Spirit Carries On, Stream Of Consciousness
- mp3: Through Her Eyes, Wait For Sleep, Pull Me Under, Surrounded
И още се точи Learning to live (Instrumental Demo), каквото и да значи това :)
Как да ти ги дам? ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
^ Можеш да ми ги пратиш на ЛС или на lili_noti4ka@abv.bg :metalist:
Както ти е по-удобно.Признателна съм ти! :surprise:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.